Розпорядження міського голови № 482-р. Від 15.12. 2015р

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

від 15 грудня 2015 року                              № 482-р 

 

 

Про організацію поїздки дітей

соціально-незахищених категорій

у м. Львів на показ новорічних

мультфільмів у Львівському кіноцентрі

         

  З метою організації змістовного дозвілля у новорічні, святкові та різдвяні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та забезпечення охоплення заходами з відзначення Дня святого Миколая дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця, на виконання міської цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2011-2015 р.р.  та п.п. 20 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи наказ Департаменту соціального захисту населення ЛОДА від 08.12.2015 року № 94:

       

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Коваль Р. Л.), Трускавецькому МЦСССДМ (Онаць Н. П.) організувати та забезпечити поїздку 17 грудня 2015 року групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця у м. Львів для перегляду новорічних мультфільмів у Львівському кіноцентрі.  
  2. Затвердити список групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця для поїздки 17 грудня 2015 року у м. Львів для перегляду новорічних мультфільмів у Львівському кіноцентрі (Додаток №1).
  3. Призначити відповідальним за супровід дітей під час поїздки до Львівського кіноцентру головного спеціаліста-головного бухгалтера Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новак Ірину Іванівну.
  4. Міській лікарні (Стасик І. С.) виділити для супроводу дітей у дорозі 17 грудня 2015 р. медичного працівника.
  5. Фінансовому управлінню (Федоричак М. М.) виділити кошти в сумі 1250 (тисяча двісті п’ятдесят) грн. 00 коп. на забезпечення поїздки 17 грудня 2015 року групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця у м. Львів для перегляду новорічних мультфільмів у Львівському кіноцентрі за рахунок коштів, передбачених відділу у справах сім’ї, молоді та спорту на проведення молодіжних заходів.
  6. Головному бухгалтеру міської ради (Федині Х. Я.) забезпечити бухгалтерський облік та звітність про цільове використання бюджетних коштів
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Ткаченка О. О.

 

 

 

 

Міський голова                                       А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *