Розпорядження міського голови № 483-р Від 15.12.2015 року

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

від 15 грудня 2015 року                              № 483-р

 

Про організацію поїздки дітей

соціально-незахищених категорій у м. Львів  

на циркову виставу у ДП «Львівський державний цирк»

           

  З метою організації змістовного дозвілля у новорічні, святкові та різдвяні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та забезпечення охоплення заходами з відзначення Дня святого Миколая дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця, на виконання міської цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2011-2015 р.р.  та п.п. 20 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи наказ Департаменту соціального захисту населення ЛОДА від 08.12.2015 року № 94:      

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Коваль Р. Л.), Трускавецькому МЦСССДМ (Онаць Н. П.) організувати та забезпечити  поїздку 19 грудня 2015 року групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця у м.Львів.
  2. Фінансовому управлінню (Федоричак М. М.) виділити кошти в сумі 825 (вісімсот двадцять п’ять) грн. 56 коп. на забезпечення поїздки 19 грудня 2015 року групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця у м. Львів для перегляду циркової вистави у ДП «Львівський державний цирк» за рахунок коштів, передбачених відділу у справах сім’ї, молоді та спорту на проведення молодіжних заходів.
  3. Львів для перегляду циркової вистави у ДП «Львівський державний цирк».
  4. Затвердити список групи дітей соціально незахищених категорій м. Трускавця для поїздки 19 грудня 2015 року у м. Львів для перегляду циркової вистави у ДП «Львівський державний цирк» (Додаток №1).
  5. Призначити відповідальним за супровід дітей під час поїздки до Львівського державного цирку головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дергуна О. Б.
  6. Міській лікарні (Стасик І. С.) виділити для супроводу дітей у дорозі 19 
  7. Головному бухгалтеру міської ради (Федині Х. Я.) забезпечити бухгалтерський облік та звітність про цільове використання бюджетних коштів
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Ткаченка О. О.

 

 

Міський голова                                       А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *