597-р. Від 30.12.2016 р. “Про проведення інвентаризації грошових коштів, необоротних активів та матеріальних цінностей відділів виконавчого комітету Трускавецької міської ради”

Від  30.12.2016   р.   №597-р

                                  

Про проведення інвентаризації

грошових коштів, необоротних

активів та матеріальних цінностей

відділів виконавчого комітету

Трускавецької міської ради

             У зв’язку з підготовкою до складання та здачі річної фінансової звітності , враховуючи  наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2015 р. № 572 «Про затвердження типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації»  та від 02.09.2014 р. № 879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію  на 2017 р. для проведення інвентаризації грошових коштів, груп необоротних активів  і матеріальних цінностей відділів  виконавчого комітету Трускавецької міської ради.

2. Затвердити склад комісії для проведення інвентаризації грошових коштів, груп необоротних активів  і матеріальних цінностей відділів  виконавчого комітету Трускавецької міської ради:

Петранич О. М. – керуюча справами, голова комісії;

Члени комісії:

Малахівська Г.С.- заступник начальника управління – завідувач відділу;

           Ільків Л.М. – заступник завідувача відділу бухгалтерського обліку –      заступник головного бухгалтера виконавчого комітету;

 Ноджак Н.Б. –  головний спеціаліст, бухгалтер;

 Сегер А.П. – головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету;

  Копко Т.М. – завідувач господарської служби.

3. Комісії провести інвентаризацію грошових коштів, необоротних активів і матеріальних цінностей відділів міської ради та оформити інвентаризаційні описи по кожній матеріально – відповідальній особі та провести огляд будівель, що знаходяться на балансі виконавчого комітету Трускавецької міської ради станом на 01 січня 2017 р.

4. Розпорядження № 513-р від 31 грудня 2015 р. визнати таким, що втратило чинність.

           5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

              Міський голова                                          А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *