464-р. від 04.12.2019 року “Про надання допомоги на поховання”

УКРАЇНА

   ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   від 04.12.2019р. № 464-р

    

     Про надання допомоги

     на поховання.          

            Розглянувши звернення громадян про надання допомоги на поховання, враховуючи важкі матеріальні умови cім’ї, керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб” від 31.01.2007 р. №99 та рішенням міськвиконкому № 19 від 26 лютого 2019 року «Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян на 2019 рік »:  

    

  1. Надати допомогу на поховання в розмірі 2000 грн. (дві тисячі гривень) кожному:  

          

Приходьку Юрію Семеновичу, зареєстрованого в м. Трускавець, вул. _______, що здійснив поховання сина Приходька Володимира Юрійовича, 1963 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування у Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

Свідраку Андрію Васильовичу, зареєстрованого в м. Трускавець, вул. ________, що здійснив поховання дружини Свідрак Маріанни Зіновіївни, 1994 р.н., яка не працювала, не була зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебувала на обліку в міському центрі зайнятості та не була зареєстрована в системі загальнообов’язкового соціального страхування у Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

  

  1. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) профінансувати управління праці та соціального захисту населення в сумі 4031,60 грн. (чотири тисячі тридцять одна грн. 60 коп.), в тому числі поштові видатки – 31,60 грн. для надання допомоги на поховання, за рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на соціальний захист по коду КПКВКМБ 0813242.    
  1. 3. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Ільницька) профінансувати та подати список ЦПЗ №3 для виплати допомоги.    

          

  1. ЦПЗ №3 ( п.О.Лужецька) забезпечити виплату грошової допомоги .
  1.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління праці та

       соціального захисту населення п. В. Ільницька.

          

В.о.міського голови                                          О.Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.