454-р. Від 27.11.2019 року “Про підготовку та проведення мобілізаційного навчання на території міста в період з 02 по 05 грудня 2019 року”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

Від 27.11. 2019 р.                                      454 – р

Про підготовку та проведення

мобілізаційного навчання

на території міста в період

з 02 по 05 грудня 2019 року

Відповідно до плану командування Західного ОК, річного плану Львівського ОВК, плану основних заходів Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату на 2019 навчальний рік та плану мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Трускавецької міської ради, листа керівника апарату Львівської облдержадміністрації «щодо проведення навчань» від 27.11.2019 року № 5/33-894/0/2-19, листа військового комісара Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату від 18.11.2019 № 1/3358, вимог ст. 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», провести спільно з Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом мобілізаційні навчання на території м. Трускавець,   з метою підготовки та створення умов для якісного проведення спільного з Дрогобицько-Бориславським ОРВК мобілізаційного навчання з 02 по 05 грудня 2019 року з організації практичної роботи виконавчого комітету міської ради під час проведення оповіщення та мобілізації людських і транспортних ресурсів, практичного розгортання дільниці оповіщення, на території м. Трускавця, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Військовому комісару Дрогобицько – Бориславського ОРВК залучити до проведення мобілізаційного навчання 02-05 грудня 2019 року мобілізаційні навчання з організації проведення мобілізації на території м. Трускавець на тему організації практичної роботи елементів мобілізаційного розгортання дільниці оповіщення, із залученням представників міської ради та адміністрації дільниці оповіщення.
  2. Мобілізаційні навчання провести на базі Дрогобицько-Бориславського ОРВК, розташованого за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25.
  3. Управління заходами під час проведення спільного мобілізаційного тренування здійснювати за встановленим сигналом, з пункту управління ОРВК розташованого за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шевченка 25.
  4. Для організації та взаємодії між міської радою та Дрогобицько-Бориславським ОРВК направити з 02 по 05 грудня 2019 року начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради Соляна Ю.М. в розпорядження військового комісара.
  5. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконавчого комітету Трускавецької міської ради Соляну Ю.М., адміністрації дільниці оповіщення, з залучення представників міської ради взяти участь у мобілізаційних навчаннях, які розпочнуться          02 грудня 2019 року.
  6. При надходженні встановленого сигналу з Дрогобицько-Бориславського ОРВК про початок проведення мобілізаційного тренування, керівникам підприємств та установ міста спільно з військовим комісаром ОРВК, здійснити наступні заходи:

5.1. Розгорнути «Дільницю оповіщення» на базі народного дому Трускавецької міської ради, за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 1.

   5.2. Підготувати для роботи документацію мобілізаційного розгортання адміністрацій ДО, а приміщення, де дільниця розгортається, забезпечити необхідним для роботи обладнанням та майном.

  1.    Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК надати керівникам підприємств, установ та організацій, що залучаються до проведення мобілізаційних навчань методичну та практичну допомогу у відпрацюванні необхідної документації мобілізаційного розгортання та тренування адміністрації ДО.
  2. 7. Організацію і контроль за практичними заходами з підготовки та проведення мобілізаційних тренувань покласти на військового комісара Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату, полковника ЗСУ Лисака М.В.

            В.о. міського голови                                                  Пономаренко Н.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.