342-р. Від 14.08.2019 року ” Про надання допомоги на поховання”

УКРАЇНА

   ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   від 14.08.2019р. № 342-р

    

     Про надання допомоги

     на поховання.          

            Розглянувши звернення Білінської Галини Ярославівни про надання допомоги на поховання, враховуючи важкі матеріальні умови cім’ї, керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб” від 31.01.2007 р. №99 та рішенням міськвиконкому № 19 від 26 лютого 2019 року «Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян на 2019 рік »:  

    

  1. Надати допомогу на поховання в розмірі 2000 грн. (дві тисячі гривень) :  

Білінській Галині Ярославівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. ________, що здійснила поховання чоловіка Білінського Володимира Олександровича, 1971 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькій міській виконавчій дирекції Львівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

  1. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) профінансувати управління праці та соціального захисту населення в сумі 2015,80 грн. (дві тисячі п’ятнадцять грн. 80 коп.), в тому числі поштові видатки – 15,80 грн. для надання допомоги на поховання, за рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на соціальний захист по коду КПКВКМБ 0813242.    
  1. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Ільницька) профінансувати та подати список ЦПЗ №3 для виплати допомоги.    
  1. ЦПЗ №3 ( п.О.Лужецька) забезпечити виплату грошової допомоги .
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення п. В. Ільницька.

          

В.о.міського голови                                           Олександр Ткаченко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.