354-р.27.08.2019року “Про проведення оповіщення військовозобов’язаних”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 27.08. 2019 року                            № 354 – р

Про проведення оповіщення

військовозобовязаних

            На виконання Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» керуючись                       п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 47 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 921 від 07.12.2016, розпорядженням військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату № 1/2291 від 23.08.2019 року з метою забезпечення оповіщення військовозобов’язаних для їх виклику до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату, а також для розшуку:

  1. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради:

1.1. Здійснити оповіщення військовозобов’язаних, про їх виклик до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату та забезпечити їх прибуття до Дрогобицько – Бориславського ОРВК на «28-30» серпня 2019 року о 10.00 год. за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25 (військовий комісаріат).

№ п/п

Військове звання

П.І.Б.

Рік народження

1

2

3

4

5

6

1.2. Військовозобов’язаним при прибутті на військкомат з собою мати паспорт громадянина України, військовий квиток/тимчасове посвідчення та копії документів (індивідуально): паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про одруження/розлучення, свідоцтво про народження дітей, диплом про освіту, додаток до диплому.

1.3. За результатами оповіщення підготувати повідомлення та проінформувати Дрогобицько – Бориславський ОРВК в термін до 29 серпня 2019 року.

1.4. Підготувати звернення в Трускавецьке ВП Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області щодо військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.