392-р. Від 07.10.2019року “Про надання допомоги на поховання”

УКРАЇНА

   ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   від 07.10.2019р. № 392-р

    

     Про надання допомоги

     на поховання.          

           

Розглянувши звернення громадян про надання допомоги на поховання, враховуючи важкі матеріальні умови cімей, керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб” від 31.01.2007 р. №99 та рішенням міськвиконкому № 19 від 26 лютого 2019 року «Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян на 2019 рік »:  

    

  1. Надати допомогу на поховання в розмірі 2000 грн. (дві тисячі гривень) кожному :  

          

Федоровій Фаїні Павлівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. ­­­­­_______, що здійснила поховання сина – Федорова Максима Валентиновича, 1973 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування у Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

   Щербій Марії Степанівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. _______, що здійснила поховання матері – Щербій Ганни Володимирівни, 1973 р.н., яка не працювала, не була зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебувала на обліку в міському центрі зайнятості та не була зареєстрована в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

   Смакулі Оксані Вікторівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул.________, що здійснила поховання матері – Баркової Ірини Олександрівни, 1961 р.н., яка не працювала, не була зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебувала на обліку в міському центрі зайнятості та не була зареєстрована в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

  Павлюк Галині Іванівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. ________, що здійснила поховання чоловіка – Павлюка Антона Антоновича, 1963 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування у Трускавецькому відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Львівській області.

  1. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) профінансувати управління праці та соціального

захисту населення в сумі 8063,20 грн (вісім тисяч шістдесят три грн 20 к), в тому числі поштові видатки – 63,20 грн, для надання допомоги на поховання, за рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на соціальний захист по коду КПКВМБ 0813242.    

  1. 3. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Ільницька) профінансувати та подати

списоки ЦПЗ №3 для виплати допомоги.        

  1. ЦПЗ №3 (п.О.Лужецька) забезпечити виплату грошової допомоги .
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення п. В. Ільницька.

          

Міський голова                                                 Андрій Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.