розпорядження міського голови № 425-р. Від 30.08.2016 року

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й  Г О Л О В А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від ­­­­30.08.2016р. № 425-р

Про надання допомоги

на поховання.

 

Розглянувши звернення Барабаш Галини Василівни про надання допомоги на поховання, враховуючи важкі матеріальні умови cім’ї, керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб” від 31.01.2007 р. №99 та рішенням міськвиконкому № 52 від 28 січня 2016 року «Про розмір допомоги на поховання деяким категоріям громадян на 2016 рік »:

1. Надати допомогу на поховання в розмірі 1000 грн. (одна тисяча гривень) :

Барабаш Галині Василівні, зареєстрована в м. Трускавець, ________, яка здійснила поховання колишнього чоловіка, який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькій міській виконавчій дирекції Львівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

  1. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) профінансувати управління праці та соціального

захисту населення в сумі 1007,90 грн. (одну тисячу сім грн. 90 коп.), в тому числі поштові видатки – 7,90 грн. для надання допомоги на поховання, за рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на соціальний захист по коду 090412.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Ільницька) профінансувати та подати

список ЦПЗ №3 для виплати допомоги.

4. ЦПЗ №3 ( п.О.Лужецька) забезпечити виплату грошової допомоги .

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення п. В. Ільницька.

Міський голова /підпис/ Андрій Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *