13-р. від 16.01.2020року “Про добір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2020 році “

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 • Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 16.01.2020 р.                                      № 13 – р

 

 

Про добір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2020 році

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 № 189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01.03.2014 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», розпорядження Президента України від 16.05.2005 № 1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 11.02.2019 № 82/0/5-19 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2019 році», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (М.Лисаку):

1.1. Спільно з командирами військових частин Збройних Сил України
через засоби масової інформації провести агітаційні заходи з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаними, які придатні до військової служби за станом здоров’я і рівнем освіти.

1.2. Організувати роботу з інформування населення щодо вимог до кандидатів, порядку їх призову на військову службу за контрактом, надання відомостей щодо переліку спеціальностей, за якими проводиться набір на військову службу за контрактом.

 1. Головному лікарю КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР (І.Стасику) забезпечити (в разі потреби) проходження безкоштовного додаткового медичного обстеження кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність, і також забезпечити лікарню рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.
 2. Міському відділу освіти (О.Лобику):

3.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах м. Трускавця з питань військово-патріотичного виховання і пропаганди військової служби за контрактом та інформування учнівської та студентської молоді міста про військову службу за контрактом.

3.2. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК та командирами військових частин організувати проведення Днів інформування учнівської та студентської молоді             м. Трускавця про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

 1. Трускавецькому ВП Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області
  (М.Гуку) при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.
 2. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю (Л.Боднар) спільно з відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (Ю.Солян) сприяти представникам Дрогобицько-Бориславському ОРВК та командирам військових частин Збройних Сил України у розміщенні соціальної реклами про військову службу за контрактом, у місцях масового скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.
 3. Рекомендувати Трускавецькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості (Роман М.А.):

6.1. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК організувати висвітлення в центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян та проходження ними служби за контрактом у Збройних Силах України.

6.2. Направляти громадян чоловічої статі, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і придатні до військової служби за віком до Дрогобицько-Бориславського ОРВК                      (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25) для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та подальшого скерування для проходження відбору безпосередньо до військових частин ЗС України за рішенням та вибором кандидата.

6.3. Відповідно до вимог Дрогобицько-Бориславського ОРВК подавати на п’яте число кожного місяця звітну документацію щодо проведених агітаційних заходів на військову службу за контрактом за попередній місяць.

 1. 7. Розпорядження міського голови від 01.2019 р. № 28-р «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у 2019 році» вважати таким, що втратило чинність.
 2. 8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                   Кульчинський А.Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.