53-р. Від 31.01.2020 року “Про відрядження збірної команди м. Трускавця з волейболу у м. Стрий на матч Чемпіонату Львівщини “

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 31.01.2020р.                                           № 53-р

 

Про відрядження збірної команди

м. Трускавця з волейболу у м. Стрий

на матч Чемпіонату Львівщини

 

На виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у     м. Трускавець на 2020-2024 роки, враховуючи лист-прохання ГО “Волейбольний клуб “Трускавець” та пп. 20 п. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради ( п. Р. Коваль ) відрядити 02 лютого 2020 року збірну команду м. Трускавця з волейболу у складі дванадцяти чоловік (додаток №1) у м. Стрий для участі в VІІ турі Чемпіонату Львівської області.
  2. Затвердити розрахунок витрат на відрядження команди у м. Стрий згідно з додатком № 2.

 

  1. Фінансовому управлінню міської ради ( п. М. Федоричак ) виділити кошти на відрядження команди м. Трускавця з волейболу згідно з розрахунком витрат (додаток №2) за рахунок коштів, передбачених на проведення спортивних заходів відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

  1. Головному бухгалтеру міської ради (п. Х. Федина) забезпечити бухгалтерський облік та звітність про цільове використання коштів.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

               Міський голова                                         А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.