Розпорядження міського голови № 239-р. Від 20.05.2016 року

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 Від   20.05.2016 року                                                        №   239  -р

 

 

Про комісію  з  питань  прийому-передачі

реєстраційних справ  від  Трускавецького

міського управління   юстиції   до  виконавчого

комітету Трускавецької міської ради

 

Відповідно допідпункту 7 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 26.11.2015 № 835-VIIІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 26.11.2015                 № 834-VIIІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та у зв’язку із припиненням надання Трускавецьким міським управлінням юстиції адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.    Утворити комісію з питань прийому-передачі реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно,  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань (далі – реєстраційні справи) від Трускавецького міського управління юстиції до відділу державної реєстрації Трускавецької міської ради (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Трускавецькому міському управлінню юстиції визначити  кількість реєстраційних справ,  скласти їх перелік для передачі  та  надати його комісії. 

3. Відділу державної реєстрації Трускавецької міської ради  підготувати  приміщення для прийому та зберігання реєстраційних справ.

4. Комісії забезпечити  передачу реєстраційних справ  згідно з чинним законодавством до27 травня 2016 року.

5.   Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконкому Петранич О.М.

                             Міськийголова                                          А.Кульчинський

                           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *