Рішення виконавчого комітету № 163 від 05.07.2016р. “Про надання дозволу на оформлення приватизації жилого приміщення № 414-416 у гуртожитку по вул.В.Івасюка,9 у м.Трускавці”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  05  липня  2016  року                 №  163

Про надання дозволу на оформлення
 приватизації жилого приміщення № 414-416
 у гуртожитку по вул.В.Івасюка,9 у м.Трускавці

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.4 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», рішенням виконавчого комітету № 83 від 22.03.2011р. «Про надання дозволу на оформлення приватизації жилих приміщень у гуртожитках по вул.П.Сагайдачного, 3 та по вул.В.Івасюка, 9 в яких проведене перепланування» з метою впорядкування жилих приміщень гуртожитку та для реалізації мешканцями гуртожитку права на житло шляхом приватизації жилих приміщень, розглянувши заяву та подані документи п.Кузів Дарії Миколаївни, беручи до уваги  протокол  № 1 від 13.06.2016р. наглядової ради з питань розподілу і утримування житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

            1. Дозволити управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради провести приватизацію жилого приміщень № 414-416 у гуртожитку по вул.В.Івасюка, 9. Жиле приміщення складається з двох кімнат житловою площею – 20,9м2, коридору – 3,7м2, вбиральні – 1,7м2, загальна площа приміщення – 26,3м2, основний квартиронаймач – Ігнатович Уляна Миколаївна.

            2. КП «Трускавецьжитло» внести зміни у житлову та загальну площу приміщення № 414-416 у гуртожитку по вул.В.Івасюка, 9 згідно  технічного паспорта та укласти договір про спільне володіння та користування неподільним і загальним майном гуртожитку з основним квартиронаймачем – Кузів Дарією Миколваївною.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

               Міський голова                                                     А.Кульчинський 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *