Рішення виконавчого комітету № 205 від 19.11.2019р. “Про відмову у наданні дозволу ТзОВ «Наша справа Аутдор» на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 листопада 2019 року          № 205 

Про відмову у наданні дозволу
ТзОВ «Наша справа Аутдор» на розміщення
зовнішньої реклами у м.Трускавці

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці» та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019р. № 178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці», розглянувши заяви ТзОВ «Наша справа Аутдор» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вул.Дрогобицька (навпроти готелю «Бескид») через негативний висновок за результатами обстежень, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, а саме даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019р. № 178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  2. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул.Воробкевича (біля залізничного вокзалу) через негативний висновок за результатами обстежень, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, а саме даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019р. № 178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці»..
  3. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул.Дрогобицька через негативний висновок за результатами обстежень, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, а саме даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019р. № 178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  4. Робочому органу надати заявнику вмотивовану відповідь із зазначенням підстав про відмову у отриманні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                             А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *