Рішення виконавчого комітету № 218 від 30.11.2017р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 70 по вул.П.Сагайдачного, 21”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  30  листопада  2017 року            №  218

 

Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на квартиру
№ 70  по вул.П.Сагайдачного, 21 

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Вереснюк Анни Степанівни та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 70 по вул.П.Сагайдачного, 21 на ім’я Вереснюк Анни Степанівни, у зв’язку з переїздом на інше місце проживання її матері Гурської Наталії Іванівни, яка була основним квартиронаймачем. Квартира № 70 по вул.П.Сагайдачного, 21 складається з однієї кімнати житловою площею 17,9м2 з кухнею та усіма комунальними  вигодами.   

               1.2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Вереснюк Анни Степанівни на квартиру № 70 по вулиці П.Сагайдачного, 21 склад сім’ї якої  три особи (вона,  дочка, син).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

       Міський голова                                                                      А. Кульчинський 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *