Рішення виконавчого комітету № 285 від 29.09.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 66 по вул.Данилишиних, 7”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  29  вересня  2016  року             №  285
Про укладення договору найму та
відкриття особового рахунку на
квартиру № 66 по вул.Данилишиних,7

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Романової Анастасії Станіславівни  та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на квартиру № 66 по вул.Данилишиних, 7 на ім’я Романової Анастасії Станіславівни, у зв’язку з переїздом на інше місце проживання її матері – Возняк Надії Петрівни, яка була основним квартиронаймачем. Квартира № 66 по вул.Данилишиних, 7 складається з двох кімнат житловою площею 29,5м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами.   

         1.1. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Романової Анастасії Станіславівни на квартиру № 66 по вул.Данилишиних, 7 склад сім’ї якої дві особи (вона, син).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського головиО.Балицького.

                                         Міський голова                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.