Рішення виконавчого комітету № 101 від 06.05.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 33 по вул.Бориславській, 36”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  06  травня  2016  року            № 101

 

Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 33 по вул.Бориславській, 36

 

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Підганяка Любомира Васильовича та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

 

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 33 по вул.Бориславській, 36 на ім’я Підганяка Любомира Васильовича, у зв’язку з смертю матері – Підганяк Стефанії Степанівни, яка була основним квартиронаймачем, та за згодою повнолітніх членів сім’ї.

            Квартира № 33 по вул. Бориславській, 36 складається з трьох кімнат  житловою площею 40,4 кв. м. з кухнею та усіма комунальними  вигодами.    

            1.2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Підганяка Любомира Васильовича на квартиру № 33 по вулиці Бориславській, 36 склад сім’ї якого три особи ( він, син, брат).

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

 

       Міський голова                                                        А. Кульчинський  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *