Рішення виконавчого комітету № 137 від 31.05.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 14 по вул.Стебницька, 86”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

  від  31  травня  2016  року          №  137

Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 14 по вул.Стебницька, 86

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Беднарчука Святослава Ігоровича та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 14 по вул.Стебницькій, 86 на ім’я Беднарчука Святослава Ігоровича, у зв’язку з переїздом на інше постійне місце проживання батька Беднарчука Ігоря Романовича, який був основним квартиронаймачем. Квартира № 14 по вул.Стебницькій, 86 складається з двох кімнат житловою площею 29,4 м2 з кухнею та усіма комунальними  вигодами.   

        1.2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Беднарчука Святослава Ігоровича на квартиру № 14 по вулиці Стебницькій, 86 склад сім’ї якого дві особи (він, брат).

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

 

       Міський голова                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *