Рішення виконавчого комітету № 114 від 30.05.2018р. “Про визначення переліку комунальних підприємств і видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у м.Трускавець”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області В И К О Н А В Ч И Й       К О М І Т Е Т...

Рішення виконавчого комітету № 113 від 30.05.2018р. “Про затвердження положення про роботу комісії з надання житлових субсидій, пільг, допомог малозабезпеченим сім’ям та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам в

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області  В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т Р І...

Рішення виконавчого комітету № 112 від 30.05.2018р. “Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО та внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суве

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області  В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т Р І...

Рішення виконавчого комітету № 110 від 30.05.2018р. “Про затвердження планової мережі загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів м.Трускавця на 2018-2019 навчальний рік”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області  В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т  Р І...

Рішення виконавчого комітету № 106 від 30.05.2018р. “Про затвердження актів на списання основних засобів, що на балансі відділу освіти і закріплені за ДЮСК «Спортовець»”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т Р І...