Готуємось до економічного відродження: Модрицький сільзавод вироблятиме 100 тис. тон солі в рік та дасть роботу сотням громадян

4 квітня відбулося пленарне засідання XXVIII позачергової сесії Трускавецької міської ради. Після виконання гімну України та хвилини мовчання за всіма загиблими у війні за незалежність України, в тому числі за загиблим Героєм-трускавчанином Олегом Денюшиним, депутати розглянули 13 питань порядку денного.

Найперше з депутатськими запитами виступили депутати Андрій Степаненко, Іван Герльовський та Михайло Галик. Запити стосувалися величезної навантаженості на органи соцзахисту ТМР у зв’язку з реєстрацією ВПО та оформленням документації для соцвиплат, обгородженої території біля Стуса, 7-9 та московських активів на території громади, які мають бути виявлені та вилучені у власність громади чи державну власність.

Одним з прийнятих рішень на сесії ТМР було внесення змін у «Детальний план території під розміщення підприємства з виробництва харчової солі «Екстра» ТОВ «Укрінвестсистем» в селі Модричі. Мова про плановане будівництво сільзаводу в с. Модричі Трускавецької МТГ (лісовий фонд неподалік Губич), який після освоєння мільйонних інвестицій продукував би 100 тис. тон харчової солі щороку і дав би роботу кільком сотням наших громадян.

Як зазначив міський голова Андрій Кульчинський, відновлення економіки – одне з пріоритетних актуальних завдань, яке стоїть на порядку денному як державної влади, так і органів місцевого самоврядування. Для Трускавця цікавими є передусім ті бізнес-проекти, які є екологічно безпечними. Модрицький сільзавод «Екстра», спорудження якого планувалося ще до початку війни – одна з таких інвестицій, котра дасть можливість створення нових робочих місць. Дуже важливо, щоб не лише місцеве населення було забезпечене роботою, але й ті переселенці, котрі залишаться на постійне проживання у Трускавецькій громаді.

Також Андрій Кульчинський поінформував про плани перенесення до Трускавецької МТГ виробництва молочної продукції з Кривого Рогу – на базі молокозаводу «Карпатські луки». Ще один проект – IT-кластер, чимало спеціалістів цієї галузі вже переїхало до Трускавця і розпочало тут заробляти кошти.

Переїзд бізнесу із зони бойових дій в безпечніші місця має назву релокації та підтримується українським урядом. Релокація бізнесу дає можливість продовжити діяльність підприємств та підприємців на нових територіях і має величезне значення для функціонування економіки та підтримки обороноздатності держави.

Інші рішення, які прийняті на сесії міськради 4 квітня, стосувалися поновлення договорів оренди земельних ділянок, припинення договору оренди землі у зв’язку з розширенням міського цвинтаря в Станилі, розвитку фермерського господарства в с. Уличне, дороги від сан. “Кристал” до гірськолижного комплексу “Буковиця”, підтримки духовно-соціальних ініціатив Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Більшість рішень XXVIII сесії ТМР були прийняті одноголосно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.