Допомога для фронту від наших польських друзів

21 вересня з дружнім візитом у Трускавець приїжджали представники партнерського міста Сянок з Республіки Польща. Заступник бурмістра Богдан Струсь для ознайомлення з нашим містом взяв з собою громадянку Німеччини  Катаріну Туннат, яка разом з ним брала участь у формуванні гуманітарної допомоги для Трускавця від початку воєнних дій. А працівники міської ради організовували перевезення зібраних товарів першої необхідності, продуктів довготривалого зберігання, постільної білизни для подальшої доставки на фронт.

Катаріна Туннат разом зі своїм чоловіком Тхорестеном займаються допомогою Україні у регіоні Нижня Саксонія  (проживають у сільській громаді Вехельде). Цього разу вони особисто привезли і допомагали розвантажувати частину наступного складу гуманітарного вантажу, решту якого маємо отримати трохи згодом.

Міський голова Андрій Кульчинський проводить цілеспрямовану роботу на зміцнення міждержавних стосунків з усіма містами-партнерами Трускавця. Серед них відзначаємо і  місто Сянок (не так давно бурмістру Томашу Матушевському міський голова вручив пам’ятну відзнаку  «Голуб Миру»).  Зараз наша співпраця переведена, на жаль, на воєнні рейки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.