До Трускавця з Іспанії прибули розвантажувачі для бронежилетів та нове взуття

Неймовірні всі! Адже такі цінні для військових розвантажувачі та відмінне взуття і шкарпетки до нього (бо це важливо) вдалося доставити до Трускавця завдяки спільним зусиллям мешканців, наполегливій позиції керівників наших штабів та українців в Іспанії.

Частину за обладунок оплатили з коштів зібраних (у благодійних скриньках) в Гуманітарному штабі ТМР та Музеї Михайла Біласа – 25 та 21 тисячі гривень відповідно. Це пожертви простих трускавецьких людей, гостей нашого міста та вимушено переміщених осіб, бо ніхто не залишається сьогодні байдужим. Рештою коштів посприяла українська діаспора в Іспанії.

Вантаж прибув сьогодні. Його направлять хлопцям Трускавецької громади, військовим, які найближчим часом будують ставати на захист України й тим хто вже зараз на передовій. Крім того, невдовзі, керівниці Гумштабу та Музею зорганізують пошиття розвантажувачів. Оскільки в районі є люди, які знають технологію, а тканину, з великим трудом, але таки вдалося замовити з-за кордону.

Словами не виразити ту вдячність усім хто зараз допомагає нашим військовим! Твердо стоїмо заради нашого спільного майбутнього у вільній Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *