Дітей без свята не залишимо

23 листопада відбулося засідання виконкому, на якому з-поміж інших було розглянуто і питання надання дозволу ТОВ «Ярославна» на організацію Резиденції Святого Миколая та проведення Благодійного ярмарку «Допомога твоя – найсильніша зброя».

Хоча питання ставити чи не ставити ялинку зараз активно обговорюється в багатьох українських містах, і люди мають різні думки з цього приводу, проте всі згідні в одному – діти мають право на свято і Святий Миколай мусить прийти до всіх. Тож у Трускавці і цьогоріч з’явиться «Хатинка Миколая».

Добро точно переможе зло, і у цій битві могутньою зброєю є молитва. Разом із святим Миколаєм і дітки, і дорослі будуть молитися за мир, за наших військових, будуть мріяти та бажати. Потрібно зробити все, щоб дітки не втрачали надію, вірили в казку та хоч інколи почувалися щасливими.

Разом з хатинкою діятиме благодійний ярмарок, на якому збиратимуть кошти на потреби українських військових. Виконком дав дозвіл на проведення ярмарку на період з 1 грудня 2022 року по 31 січня 2023 року.

Місту збитків від рішення дозволити роботу «Хатинки Миколая» і різдвяного ярмарку на центральній площі не буде жодних – навпаки, бюджет наповниться сплатою податків. А у підприємців буде можливістю попрацювати у такий для кожного скрутний час.

Для дітей українських військових та дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, вхід буде безкоштовний.

Святий Миколай зі своїми помічниками подарує казку усім мешканцям Трускавця та гостям міста. Вір у диво, бо все можливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *