Діти ВПО побували на навчально-спортивній базі де спробували себе в ролі справжніх жокеїв

Трускавецький міський центр соціальних служб організував відвідування бази сучасного п’ятиборства навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України для дітей ВПО, які проживають у двох центрах поселення вимушено переміщених в Трускавці.

У супроводі директора Трускавецького міського центру соціальних служб Онаць Надії та фахівця цього центру із соціальної роботи Кінцак Наталії діти прибули на ознайомче тренування та надцікаву екскурсію кульмінація якої мала місце в кінному манежі. Під керівництвом тренера-викладача відділення сучасного п’ятиборства МСУ Тафатуліна Миколи діти спробували осідлати величні створіння, відчути їхню силу та лікувальну енергетику. Чимало юних відвідувачів так близько контактували з кіньми вперше, але це не завадило їм сповна насолодитись спілкуванням з тваринами. На останок діти розписали великий стяг України своїми щирими побажаннями та словами підтримки українським захисникам. Просякнутий позитивними емоціями, дитячою енергією добра та віти Прапор поїде на фронт, як оберіг для оборонців України!

Організатори висловили подяку ГО «БФ «Розвиток Трускавця» за допомогу в організації такого цікавого й пізнавального заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.