Завтра у Трускавці стартує мистецький форум «ART-ПОСТ.UA»

27 січня у Трускавці стартує Мистецький Форум «ART-ПОСТ.UA» (Простір Освіти Сучасної Творчості України). Участь у форумі беруть працівники жанру літературного слова, вокального, інструментального та хореографічного мистецтві. Мистецький Форум «ART-ПОСТ.UA» приурочено до Дня Соборності України.

Мета форуму: об’єднання творчої спільноти митців, педагогів для обговорення проблем і викликів позашкільної мистецької освіти в умовах війни.

Завдання форуму: обмін досвідом керівників дитячих творчих колективів з різних регіонів України, які працюють під час війни. Підвищення суспільної і державної підтримки дитячої творчості як важливого чинника розвитку національної культури. Підвищення кваліфікації педагогів та виконавчої майстерності дітей творчих колективів.

Формат проведення заходів – комбінований. Участь в обговореннях, семінарах та лекціях можлива в форматі он-лайн. Конкурсні і концертні виступи проводяться наживо.

Програма форуму складається з роботи 3-х різних мистецьких платформ:

1) театральна платформа – «Сучасний аматорський театр. Слово-зброя.»,

2) хореографічна платформа – «Український танець – Мистецтво нескорених»,

3) музично-вокальна платформа – «Музичне мистецтво – генетичний код нації».

Усі платформи передбачають проведення тематичних семінарів-практикумів, дискусійних панелей, практичних майстер-класів та конкурсного перегляду із своїм індивідуальним складом членів журі, які стануть спікерами платформ.

Організатором Форуму є ГО «Яскрава країна» (керівник Ольга Обласова). З Програмою форуму можна ознайомитися нижче. Форум проходить за підтримки Трускавецької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *