Нові реалії та ринок праці, управління людськими ресурсами й інші цікаві теми – запрошуємо на навчання

Сьогодні ринок праці адаптується до нових реалій. Більшість стандартних практик перестали працювати. Перед HR постало багато нових завдань і викликів, пов’язаних з нерозумінням, як правильно чинити в кожному конкретному випадку, як випрацювати підходи для кожної із ситуацій.

Як організувати робочий процес в умовах війни? Як підтримати та втримати команду? Як налаштувати працівників на робочий процес?

З інструментами, які допомагають підтримувати команду в екстремальній обстановці та налагоджувати робочі процеси, будемо знайомитися на Модулі 5. Наймані працівники: права та обов’язки роботодавця і працівника. Як ефективно організувати HR політику.

На заняттях ви дізнаєтесь:

Заняття 1: Нематеріальна мотивація співробітників.

Програма заняття:

1.Стимул та мотив. У чому різниця

2. Цикл життя співробітника

3. Лояльність співробітників

Заняття 2: Як наймати працівників?

Програма заняття:

1.Канали пошуку співробітників

2.Формування очікувань від працівника

3.Адаптація на робочому місці новачка

Заняття 3: Співпраця з родичами

Програма заняття:

1.Критерії прийому родичів на роботу

2.Правила налагодження ділових стосунків

3.Непотизм

Заняття 4: Правила співбесід для роботодавців

Програма заняття:

1.Алгоритм проведення співбесіди

2. Методи проведення співбесіди

3.Інструменти для визначення мотивації кандидата

Спікерка – Катерина Колубай, сертифікована тренерка бізнес програм, корпоративна тренерка софт скілз компанії Аврора, HR з досвідом роботи 10 років. Катерина має досвід у формуванні корпоративної культури компаній та впровадженні систем адаптації та навчання персоналу на різних рівнях життєвого циклу.

Також у рамках проєкту створено мультимедійні коворкінг-центри в партнерських громадах, де ви можете пройти цей курс, якщо у вас немає технічної можливості зробити це з дому або просто за бажанням, а також зможете познайомитися з іншими учасниками курсу, поділитися враженнями та разом розвивати свої професійні здібності.

Старт навчання: 29 листопада

Розклад занять: щовівторка та четверга

Тривалість одного заняття: 1,5 години

Час: 16:00 – 17:30

Вартість: безкоштовно

Реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/BhVh6S3CsM9u3sjf6

Навчання проходить в рамках проєкту “Соціальна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в обраних партнерських громадах” у рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *