Подаруй дитині усмішку!

Вчора, 13 квітня, у Трускавці пройшла благодійна акція «Подаруй дитині усмішку», яку організувала п. Галина Криницька, лікар-стоматолог санаторію «Шахтар» і Центру сімейної стоматології в м. Трускавці.

Провели акцію лікарі-стоматологи та студенти зі Львова, об’єднані в Благодійний фонд «Подаруй дитині усмішку». Вони провели Уроки стоматологічного здоров`я для дітей внутрішньо переміщених осіб та для трускавецьких діток. Це перша така акція у Трускавці від БФ «Подаруй дитині усмішку», але далеко не перша в Україні.

У цікавій ігровій формі дітки дізнавалися як зробити так, щоб зубки були здоровими, а посмішка сяючою та білосніжною. Насправді для цього потрібно просто дотримуватися основних правил стоматологічної гігієни. На муляжах та в практичній формі дітей навчали як правильно чистити зуби, як підібрати зубну щітку та зубну пасту, про будову зубів та їхні хвороби, що таке брекети та інше.

Окрім того лікарі-волонтери провели огляди дітей-учасників уроку та надали їм рекомендації щодо усунення виявлених проблем зубо-щелепної системи. Діти отримали інформативні матеріали, щоденники чищення зубів, зубні щітки та зубні пасти.

Уроки стоматологічної гігієни пройшли на базі СЗШ №1 м. Трускавця та санаторію «Шахтар». Подарунки (зубні щітки, пасти та буклети) були передані і для дітей біженців в СЗШ №3 м. Трускавця.

Благодійний фонд «Подаруй дитині усмішку» об’єднує зусилля лікарів-стоматологів, ортодонтів та меценатів довкола ортодонтичного та стоматологічного лікування і реабілітації дітей, котрі опинилися у важких життєвих обставинах. Засновником Фонду є Мирослава Дрогомирецька.

«В цей складний час кожен намагається допомогти постраждалим від війни хто чим може. Я як лікар-стоматолог вирішила організувати таку благодійну акцію у Трускавці, адже з практики знаю, якою великою проблемою є захворювання зубо-щелепної системи у дітей. Щиро дякую керівництву БФ «Подаруй дитині усмішку», котрі відгукнулися на моє запрошення, здійснили виїзд до Трускавця та провели ці практичні уроки», – каже ініціатор та організатор акції Галина Криницька.

Акція пройшла за сприяння секретаря Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко, медичного директора санаторію «Шахтар» Уляни Остапчук, директорів СЗШ №1 та № 3 Володимира Щигеля й Ігоря Лецюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.