Роботи в Трускавецькій міській лікарні побільшало, але медики запевняють, що справляються

За місяць російської агресії Трускавецька громада прийняла надзвичайно велику кількість українців, як з регіонів де йдуть активні бойові дії, так і з інших областей. Усі вони, як і мешканці громади мають можливість отримати медичні послуги в місцевій лікарні.

З перших днів керівництво медичного закладу вирішило не вимагати в прибулих направлення, як це відбувається в мирний час. Спеціалісти: гінекологи, терапевти, стоматологи, офтальмологи, сімейні лікарі та інші залишаються на місці – приймають, консультують, лікують усіх хто звертається.

Також медики відзначають, що багато чоловіків проходять зараз медогляд за направленням військкомату. Відповідних актів складено понад 600, з них більшість (374) – це військовозобов’язані з інших областей, 299 – мешканці Трускавецької громади. Тож, як бачимо, чоловіки, які приїхали сюди з сім’ями не збираються ухилятись від свого військового обов’язку. Разом з тим, некоректна реакція на повістки існує з обох боків, та це питання вже компетентних органів.

Вакцинація, та інше медичне забезпечення, таке, як надання інсуліну пацієнтам в Трускавецькій міській лікарні проводиться в звичному режимі. Заклад, наразі, має в наявності відповідні препарати, як для дітей, так і для дорослих.

Адреса Трускавецької міської лікарні : вул. Данилишиних, 62.Тел. 03247 51345, 03247 54744Реєстратура поліклінічного корпусу: +380681899003Реєстратура сімейної медицини: +380689183003

Деталі в нашому сюжеті https://youtu.be/W-sbxu_hcMA

11Поширили: 2ПодобаєтьсяКоментуватиПоширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.