У Музеї міста-курорту Трускавець відкрилась виставка прадавніх артефактів

З творчої презентації розпочалось у Трускавці експонування благодійної виставки «УКРАЇНА. ЗЕМЛЯ НЕСКОРЕНИХ. Вона буде тривати з 30 вересня до 14 жовтня. Відкрилась виставка за сприяння Благодійного фонду «КОЛО».

У межах експозиції представлені унікальні зразки Трипільської культури. «Колиска європейської цивілізації», що зародилася 7 тисяч років тому і стала дивовижним явищем в історії людства.

Серед перших відвідувачів виставки були почесні гості: Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця, Богдан Лазорак, директор «Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», Лев Грицак, гендиректор готельно-курортного комплексу «Карпати», представник Благодійної організації «Благодійний Фонд «Коло» Олександр Юрков.

Українська земля подарувала десятки тисяч предметів епохи перших хліборобів. Завітавши на благодійну виставку ви зможете доторкнутися до історії і на власні очі побачити артефакти прадавньої культури. Також представлені роботи сучасних фотомитців про наслідки російської агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *