У Трускавці відбулися перші тренування діток, які займались раніше футболом

Цими днями, при сонячній погоді, на спортмайданчик поряд із СЗШ 1 зібрались молодша та старша футбольні групи. Тренування для них організували волонтери (мешканці з числа вимушено переміщених осіб). Як і обіцяли організатори, надалі діти будуть займатися три рази на тиждень. Невдовзі стартує третя група – початківці.

Всього до футбольного клубу приєдналось приблизно 60 діток. Це юні футболісти з різних українських міст, чимало є і з Трускавця, бо ці заняття не лише про спорт, а й про єднання, обмін кращим досвідом, можливість для дітей і батьків відволіктись від сьогоденних турбот.

Інвентарем для тренувань з новоствореним футбольним клубом із символічною назвою «Байрактар» поділився пан Володимир ( мешканець Трускавця). Сприяє проведенню футбольних тренувань відділ у справах смї, молоді та спорту міської ради Трускавця.

Наразі у тренерів та футболістів все вдається. Організатори сподіваються, що кожна наступна зустріч на полі приноситиме дедалі більше позитивних емоцій дітям та дорослим. Водночас будуть раді, якщо знайдуться благодійники, які зможуть надати свою посильну допомогу на розвиток такого цінного дозвілля, яке допомагатиме зцілювати й повертати дітей до звичного ритму життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *