Комісії зберуться повторно

 Сьогодні, 26 листопада, відбулося засідання двох депутатських комісій Трускавецької міської ради – постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту місцевого самоврядування і ЗМІ та постійної комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики. Тема засідання: «Скасування проведення Міжнародного Конкурсу пам’яті Мусліма Магомаєва, який має відбутись з 5 по 8 грудня 2019 року». В засіданні комісій взяли участь секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, депутати ТМР Іванна Кенц-Березюк, Михайло Кіселичник, Микола Сеньків, Олена Савченко, Олег Карпин, керуюча справами Олена Петранич, ініціатор петиції про скасування Міжнародного конкурсу пам`яті Мусліма Магомаєва Андрій Пфайфер, журналісти, громадські діячі. Доповідали на засіданні комісій начальниця відділу організаційного забезпечення діяльності виконкому Лілія Кіндракевич та начальниця відділу залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги управління розвитку міста Оксана Барабаш.

 Проте члени комісій не дійшли до спільного знаменника. Каменем спотикання став брак детальнішої інформації про конкурс, яку на комісії мала доповідати начальниця відділу культури ТМР Тетяна Татомир, котра перебуває у відрядженні. Тож було вирішено, що комісії зберуться повторно і заслухають це питання знову.

 В одному всі були одностайні: занадто пізно скасовувати конкурс, коли вже всі учасники готуються і готові приїхати до Трускавця. Навіть автор петиції Андрій Пфайфер зазначив, що хоча петиція і носила назву «Скасувати проведення Міжнародного Конкурсу пам’яті Мусліма Магомаєва, який має відбутись з 5 по 8 грудня 2019 року», проте підписанти петиції є не проти скасування конкурсу як такого, а проти фінансування його з коштів міського бюджету. «Я не хочу, щоб були політичні провокації, що ми проти Азербайджану», – заявив ініціатор петиції Андрій Пфафер. Проте з пісні слів не викинеш – в петиції йшлося саме про скасування конкурсу, а не про джерела його фінансування. І головною вимогою петиції було: «Скасувати проведення Міжнародного конкурсу вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва».

 Остаточну крапку в цьому питанні все-таки поставить або сесія, або виконком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.