Анонси

20 жовтня – позачерговий виконком

Порядок денний № 12 позачергового засідання виконкому Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції на 20 жовтня 2020 року, о 10.00 год.

Про зменшення обсягу субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проєктів на 2020 рік.

Про перерозподіл видатків за бюджетними програмами виконавчого комітету Трускавецької міської ради на 2020 рік.

Доповідає: М. Федоричак – начальник управління фінансів.

Про затвердження акту на списання основних засобів, що на балансі комунального підприємства «Парк Курортний»

Про затвердження акту на списання транспортного засобу, що на балансі комунального підприємства «Парк Курортний»

Доповідає: О. Сегер – начальник управління комунальної власності.

Про затвердження режиму роботи та тарифів громадських вбиралень, які обслуговує КП «Парк Курортний»

Доповідає: Н. Веретка – директор КП «Парк Курортний».

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та призначення відповідального за збереження житла та майна дитини, позбавленої батьківської опіки.

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та призначення відповідального за збереження житла та майна дитини, позбавленої батьківської опіки.

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та призначення відповідального за збереження житла та майна дитини-сироти.

Про встановлення опіки над малолітньою дитиною та призначення відповідального за збереження житла та майна дитини-сироти.

Доповідає: Л. Дребот – начальник служби у справах дітей.

Краса рідного краю очима Юліана Дороша

 У п’ятницю, 16 жовтня, о 16.00 в музеї міста-курорту Трускавця відбудеться відкриття фотовиставки «Юліан Дорош: краса рідного краю» та перегляд першого українського фільму в Галичині з назвою «До джерел народної творчості» авторства Юліана Дороша. Проєкт презентуватиме львовознавець, фотомитець, засновник порталу «Фотографїї Старого Львова» та Музею фотографії Роман Метельський.

Запрошуємо взяти участь у 21-й міжнародній виставці «ТурЕКСПО-2020»

іжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, яка понад 20 років проходить у Львові. Це місце зустрічі національних та міжнародних представників туристичних організацій, керівників об'єктів розміщення, відпочинку та оздоровлення, організаторів корпоративних поїздок та заходів, а також інших учасників туристичної індустрії. Виставка «ТурЕКСПО» визнана як ефективний b2b та b2c захід для вирішення бізнес-завдань у сфері туризму. Щорічно на захід з'їжджається масштабна аудиторія представників турбізнесу з регіонів України та всього світу.

 Участь у виставці дозволяє фахівцям туріндустрії представити свої компанії, знайти нових партнерів, порівняти пропозиції на ринку, ознайомитися з трендами галузі та вибрати кращі пропозиції для бізнесу, отримати корисні контакти, познайомитися з першими особами провідних гравців ринку і державних структур.

 Метою цьогорічного Форуму є активізація внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України.

 У рамках виставки буде створено майданчик для проведення переговорів та обговорення шляхів подолання наслідків кризи.

 Оскільки це єдина подія в Україні цього року такого формату, то до його організації і змістовного наповнення потужно підключилося Державне Агентство Розвитку Туризму України. Заплановано проведення 20 жовтня всеукраїнської панельної дискусії, де будуть розглядатися питання антикризових дій, як вирішувати проблеми сфери гостинності в час пандемії і т.п. До участі і обговорення запрошено всі регіони України, більшість з яких приймають участь і в експозиції виставки «ТурЕКСПО». Тому очікуємо фахівців сфери гостинності і туризму з багатьох регіонів України. Цікава програма буде і в рамках виставки «Готельний і ресторанний бізнес. На другий день роботи заплановано 5 Форум готельєрів та рестораторів (детальніше можна ознайомитись за посиланням https://www.facebook.com/events/753945405454439/. Очікуються цікаві теми і спікери. Крім того буде відбуватися Фестиваль здорової їжі «ЕКО ФЕРМ» під гаслом «Здорова їжа в ресторанне меню».

 Місце проведення: м. Львів, вул. Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв)

 Урочисте відкриття виставки: 20 жовтня о 11.00.

 Режим роботи виставки:

20.10 - 11:00 – 18:00

21.10 - 10:00 – 18:00

22.10 - 10:00 – 17:00

Більше інформації на сайті: http://www.galexpo.com.ua/turexpo/

Паралельно з виставкою "ТурЕКСПО" проходить виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Ми прагнемо підтримати наших учасників в цей непростий період, тому в цьому році ми надаємо стендову участь за спеціальною ціною.

Контактна інформація:

ПрАТ "Гал-ЕКСПО"

Україна, 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30

тел.: (032) 297 13 69, 297 06 28

факс: (032) 297 17 56

моб.тел.: +38 (067) 670 39 05

www.galexpo.com.ua

Гарячі лінії в податковій

 Трускавецька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Львівській області проводить сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія»:

- 12 жовтня 2020 року з 14.00 до 15.00 із заступником начальника Трускавецької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Світланою Пещук щодо переваг використання платниками податків електронних сервісів ДПС, зокрема подання платниками податків звітності в електронному вигляді;

- 20 жовтня 2020 року з 14.00 до 15.00 із начальником Трускавецької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Олександрою Яворською щодо запровадження, реєстрації та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

 Усі бажаючі можуть задати питання за номерами телефону: (03247) 5-17-30, (03247) 5-22-08.

12-15 листопада відбудеться IХ Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

 З 12 по 15 листопада 2020 року у Трускавці відбудеться IХ Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат».

 Щороку кінофестиваль у Трускавці — особливий, адже у курортну столицю Галичини на свято кіно з’їжджаються найкращі представники кінематографічного світу. Цього року, як і у попередні, на кінофестивалі за “Золоту корону” боротимуться лише українські стрічки. Бо маємо з чого вибрати і чим похвалитися – український кінематограф на повну потужність заявив про свою силу і вміння зняти таке кіно, яке сміливо може конкурувати із зарубіжними фільмами на світових кінофестивальних майданчиках.

 Фільмом-відкриття IX Трускавецького кінофестивалю “Корона Карпат” буде картина “Земля блакитна, ніби апельсин” української режисерки Ірини Цілик. 2020 року стрічка отримала нагороду на кінофестивалі «Санденс» “За найкращу режисуру документального кіно”. Фільм продовжує успішну фестивальну історію, зокрема отримав понад десять інших нагород, а також увійшов до офіційної програми понад 50-ти престижних міжнародних кінофестивалів.

 Фільм розповідає про сім’ю, яка живе в «червоній зоні» Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Буденність багатьох цивільних людей у прифронтовій зоні докорінно змінилася. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть наші герої, не припиняються. Але, незважаючи на всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають різні захоплення, грають на різних музичних інструментах і навіть знімають самотужки фільми про своє життя під час війни. У широкий український прокат «Земля блакитна, ніби апельсин» вийде 26 листопада.

 Запрошуємо поціновувачів кіно на перегляд конкурсної програми повнометражних фільмів: "Толока", режисер Михайло Іллєнко; "Черкаси", режисер Тимур Ященко; "Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану", режисер Володимир Тихий: "Спадок брехні", режисер Адріан Бол; "Фокстер і Макс", режисер Анатолій Матешко; "Чорний ворон», режисер Тарас Ткаченко; "Номери", режисери Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв; "Пекельна хоругва", режисер Міша Косторов; «Атлантида» режисера Валентина Васяновича (фільм здобув історичну перемогу для України на Венеційському кінофестивалі у секції «Горизонти» та представить країну як національний претендент на премію «Оскар» у номінації «Найкращий міжнародний художній фільм». У широкий український прокат стрічка вийде напередодні показу у Трускавці – 5 листопада); "Забуті", режисер Дар’я Онищенко: "Передчуття", режисер В'ячеслав Криштофович.

 19 листопада в український прокат вийде стрічка режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва за п’єсою Олега Сенцова «Номери». Це перший в Україні фільм, виробництво якого було здійснено без фізичної присутності режисера, адже під час зйомок Олег Сенцов був в’язнем Кремля. Відомий актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв, якого Сенцов вибрав серед інших режисерів для цієї роботи, знімав стрічку сам, але радився щодо кожного епізоду з Сенцовим, який дрібним почерком писав листи і передавав на волю. Світова прем’єра фільму відбулася у рамках програми спеціальних показів Berlinale Special 70 ювілейного Берлінського кінофестивалю 21 лютого 2020 року. Перед тим, як фільм вийде в український прокат, відбудеться трускавецька прем’єра на ІХ Міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

 Обіцяє бути надзвичайно цікавою й насиченою і програма короткого метра і “дипломних робіт”. Пропонуємо увазі глядачів фільми, які пройшли відбір у Другій конкурсній програмі: «Адамівна", режисер Биков Олександр; "Десь поряд", режисер Наталія Давиденко; "Потвора", режисер Віктор Скуратовський; "Перекур", режисер Михайло Іллєнко; "Особливий день", режисер Євген Мазуренко; "Summertime", режисер Алла Демура; "Тумани", режисер Володимир Бакум; "Шпілі-вілі" , режисер Іван Шоха; "Інше життя", режисер Анастасія Кривченко; "Ми більше ніколи не заблудимось разом...", режисер Євген Кошин; "Потерпи трошки", режисер Любов Гончаренко; "Лайк4лайк" , режисер Сергій Мисак; "Life in supercell", режисер Кіріл Нейжмаков; "Політ" Мішель; "Місто лева", режисер Степан Коваль; "Соловей", режисери Степан Коваль, Оксана Носач; "Рушник", режисер Оксана Карпус; "Варвара, козаки і Дніпро", режисер Надя Лимова; "Прізвище в кишені", режисер Степан Коваль; "Схрон", режисер Оксана Войтенко; "Монетка щастя", режисер Еліна Пупіна; "Великий луг", режисер Яков Антипенко; "Ой!", режисер Ольга Золотарьова; "Момент", режисер Володимир Антонов; "Зловмисник", режисер Валерій Шевченко; "Лист з фронту", режисер Євгенія Мельник; "Серце ночі", режисер Артем Тумарченко.

 У позаконкурсній програмі на кінофестивалі «Корона Карпат» буде представлено й інші цікаві роботи, серед яких артхаусний фільм «Стасіс“, що був створений у міжнародній копродукції України, Литви та Франції та брав участь у 76-му Венеційському міжнародному кінофестивалі. Ще однією «кінородзинкою» на святі кіно у Трускавці буде документальний фільм «З України до Голлівуду», що також бере участь у позаконкурсній програмі.

 Серед цікавих заходів 9-го Трускавецького Міжнародного кінофестивалю “Корона Карпат” - позаконкурсні програми, концерти та творчі зустрічі з провідними акторами України, а також творча зустріч у спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату у місті Борислав.

 На фестивалі традиційно буде встановлено Бронзову плиту фільму-переможцю попереднього кінофестивалю.

 Представники «Асоціації фільмкомісій України» проведуть презентацію для кіномитців можливостей своїх регіонів для комфортного кіновиробництва.

 Учасники фестивалю побувають на круглих столах, майстер-класах, ознайомляться із локаціями регіону.

 Кінофестиваль відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

 Більше інформації та форма для акредитації представників ЗМІ — на сайті http://koronakarpat.com.ua

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок