Анонси

21 січня – засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою

 21.01.2021 року  о 10.00  годині   скликається  засідання  постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

На  розгляд комісії виносяться  питання: 

Земельні питання:

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Хандарову С.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо обєднання земельних ділянок по вул. Стебницькій Бориславському Р.О.

Про відмову Петренку Р.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га.

Про відмову Гупало М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Карпу Р.І в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Нестор Б.В., в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Рекшинському В.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрок щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Липитчук І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 та для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Майстренко С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Федишак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бабич О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Барнацькій Л.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0850 га для ведення садівництва.

Про відмову Батлюк О.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бечкало М.З. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинській Г.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинському В.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва. х

Про відмову Блажкевич М.Р. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15га для ведення садівництва.

Про відмову Болюх В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Братчиковій Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,35 га для ведення садівництва.

Про відмову Василинюк С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Галику П.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Головановій О. К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Грущак О.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва

Про відмову Гурелич Г.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва

Про відмову Дуб М.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8 га для ведення садівництва

Про відмову Ждек Р.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зарицькому А.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва

Про відмову Кіселичник А.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Ковалів М.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,07 га для ведення садівництва

Про відмову Колос Н.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04га для ведення садівництва

Про відмову Колосовській О.Г. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Коростенському Б.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 та для ведення садівництва.               Про відмову Костище Ю.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Пень Й.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва.

Про відмову Лецюк М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,11 га для ведення садівництва.

Про відмову Магурак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою

відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Малик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Маличкович Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Михальчишину І. А.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Михнюк Л.Ю. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва

Про відмову Оліяр О.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва

Про відмову Гончаренко М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Панів І.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову ПопадинецьЯ.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Н.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Потоцькому П.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сагало Г. Б. в наданні, дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович І.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,09 га для ведення садівництва.

Про відмову Стефанику Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6 га для ведення садівництва.

Про відмову Стецишин Ірині Володимирівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Торському З.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га для ведення садівництва.

Про відмову Федорів Т.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400 га для ведення садівництва.

Про відмову Яблонській Г.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 та для ведення садівництва.

Про відмову Янишин М.М.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодс відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва.

Про відмову Яцків І.П..в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05га для ведення садівництва.

Про відмову Тарас А.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Саган Л.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Грицишин О.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів під будівництво житлового будинку.

Про відмову Даскалюк А.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва.

Про відмову Іванцюрі 1.1, в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1716га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Доброгостів по вул. Козацькій

Про відмову Пилипів Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2825га в селі Уличне.

Про відмову Пустовій О.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щод< відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Соляру В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Шевчик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Білик Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вс. Станиля Буган 1.3.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Корсяк М.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кос М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модричі Кушнір М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган1.1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган З.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Склінар О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки УГКЦ с.Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Король М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Грицик М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Доброгостів гр.Зарічка М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею

1170га в с. Модрині Іваськів А.В.

                Про затвердження проекту землеустрою щодо вілвелення земельної ділянки в с. Станиля

гр. Мельник М.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів гр.Мілян М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Станиля гр. Петрівській Г.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модрині Штогрину Я.Д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Юрків З.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею в с. Орів гр. Ярмоліч Р. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Стебницькій ,27 в с. Доброгостів Гавриляк

М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. В.Великого,22 в с. Модрині Камаєвій Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська,!08 вс. Уличне Кінаш Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська.60 в с. Уличне Кравців.Й.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. І.Франка,17 в с. Уличне Стинавській О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Грушевського,27а в с. Станиля Гасяк М.В

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка, 177 с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Веселка, 15 в с. Модрині Дурибабі Б.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька.ЗО Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1170га в с. Доброгостів по вул. Стебницькій,29 Білик Б.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1019га в с. Доброгостів по вул. Грушевського,17 Васьків Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Садова,120 Гаврилів В.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,30 Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Бистрий по вул. Галицька,28 Жагаляк М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,32 Карпин В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,36 Карпин Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (намісцевості) та надання земельної ділянки

у власність площею 0,1821га в с. Доброгостів по вул. ШевченкаЛ Лаврик Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1162га в с.Доброгостів Кравців М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність.площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик О.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Болюк І.О.та надання земельної ділянки у власність для ведення колективного садівництва в СТ «Зелений гай».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Васьків Я.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Гаврилів Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Гарбі Я.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Добромильському В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1188га в с. Станиля Калініні О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Кирчей В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Копач М.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Корнієнко Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Мах І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 2,0 в с. Доброгостів Сенюті І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Стасику В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0300га в с. Станиля Терлецькій Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Федик В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2378га в с.Доброгостів Фендак О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Щурик Г.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горячко М.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Халахан Л.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шурин Ю.В.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатій М.М. та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатому Р.М.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ригус К.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,3900 га по вул. Мазепи,32 в постійне користування ОСББ «Батьківщина 32».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. С.Бандери,26 ТзОВ «Світанок».

                Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання

у власність площею 0,12 в с. Доброгостів  Правді М.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га по вул. Помірецькій Козінському Д.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання у власність земельної ділянки по вул. Бориславській 39а-6 площею 0,0023 га Соболь К.О.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Білик Л.М.

Про надання у власність земельної ділянки 0,0988га в с. Станиля Буган 1.3.

Про надання земельної ділянки по вул. Стебницькій,41 Ворошик Г.Т.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1076га в с. Добро гостів ГаврилякІ.М. Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1525га в с. Модрині Камаєвій Н.В. Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2323га в с. Уличне Кінаш Г.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про надання у власність земельної ділянки    площею 0,2га в               с.Орів Королю М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2га в  с.Орів Корсяк М.О.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в  с.Станиля Кос М.П.

Про надання у власність земельної ділянки    площею              0,1511га в с. Уличне Кравців М.Й.

Про надання у власність земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

            Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0380га в с.Модрині Кушніру М.І.

             Про надання у власність земельної ділянки площею 0.12га в с. Орів Саган З.В.

             Про надання у власність земельної ділянки площею 100141га в с. Орів Саган 1.1.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,12га в с. Орів Склінар О.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Грицик М.І.

площею 0,1212га в с. Уличне Стинавській О.

Про надання у власність земельної ділянки Про надання у власність земельної ділянки с.Станиля ГасякМ.В.

Про надання у власність земельної ділянки

. площею 0,2500га по вул. Грушевського,27а в

площею 0,1018га в с. Модричі Дурибабі Б.М.

            Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1900га в с. Доброгостів Зарічка М.В

                Про надання у власність земельної ділянки площею 0.11705га в с.Модричі Іваськів А.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.2500га в с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.1га в с. Станиля  Мельник М.Я.

Про надання у власність земельної ділянки площею 1,2566га в с. Орів Мілян М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1000га в с. Станиля Петрівській Г.Ю Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0800га в с. Модричі Штогрину А.М. Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Юрків З.С.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1263га в с.Орів гр. Ярмоліч Р.М.

Про надання Парафії Української Греко-Католицької Церкви села Уличне Дрогобицького району Львівської області земельної ділянки площею 0,2428 га в постійне користування.

Про надання земельної ділянки площею 0,5 га по вул.Карпатській в користування на умовах оренди ТзОВ «ВК ІНТЕГРАЛ».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0020 га по вул.Суховоля ТзОВ «Преса «Високий замок».

Про укладання на новий термін договору оренди землі площею 0,004 по вул. Суховоля ТзОВ «Нотіс - 2006».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Стебницькій ,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Карпатській ТзОВ « Міжнародна клініка відновного лікування».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Бориславській 39а-6 Соболь К.О.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0150 га по вул. Шевченка, 32-А Гантцше Галині Степанівні.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,1650 га по вул.Бориславська,37 КП «Трускавецьжитло».

Про продаж земельної ділянки площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0016га на вул. Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Шевченка,30 з кадастровим номером 4611500000:01:010:0048.

Про припинення права оренди земельної ділянки по вул.Бориславській з кадастровим номером 4611500000:03:002:0032.

                Про включення земельної ділянки в перелік для продажу  на земельних торгах (аукціоні) по вул. Довженка

                Про поновлення  договору оренди землі площею 0,1094га на майдані Кобзаря,5 Носовій В.В.

Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.

Доповідає: Плахтій О.П. — начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Доповідає:  Плахтій О.П. - нач. управління землекористування.

28 січня – V сесія Трускавецької міської ради

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписав розпорядження № 8-р від 18.01.2021 р. «Про скликання п’ятої сесії міської ради восьмого демократичного скликання». Сесія скликається на 28 січня 2021 року o 10.00 год. в залі засідань.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 5-й сесії міської ради

Про затвердження програми «Комплексна екологічна програма Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

Про безоплатну передачу на баланс КП "Трускавець вода" вартість капітальних вкладень.

Про безоплатну передачу на баланс КП "Трускавець вода" вартість капітальних вкладень.

Доповідає: Максимич С.В. - нач. УЖКГіБ.

Про адресну грошову підтримку довгожителів Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2021 рік.

Про надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м. Трускавець на 2021 рік.

Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю м. Трускавця.

Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2021 рік.

Про надання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю.

Про затвердження Порядку надання і виплати адресної грошової допомоги особам, які проходили військову службу за контрактом у ЗСУ у складі ООС.

Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради від 25 вересня 2002 р № 62.

Доповідає: Ільницька В.Я. - нач.управління соц.захисту населення.

Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, прийомних батьків та опікунів/піклувальників на 2021 рік.

Доповідає: Дребот Л.В. - нач.служби в справах дітей.

Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Трускавецької міської територіальної громади на 2021р.

Доповідає: Яворська О.З. – начальник Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ.

Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 13 від 01.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Трускавецької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Доповідає: Бучкович Р.Я. – депутат Трускавецької міської ради.

Земельні питання:

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Хандарову С.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо обєднання земельних ділянок по вул. Стебницькій Бориславському Р.О.

Про відмову Петренку Р.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га.

Про відмову Гупало М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Карпу Р.І в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Нестор Б.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Рекшинському В.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрок щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Липитчук І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 та для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Майстренко С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Федишак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бабич О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Барнацькій Л.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0850 га для ведення садівництва.

Про відмову Батлюк О.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бечкало М.З. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинській Г.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинському В.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва. х

Про відмову Блажкевич М.Р. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15га для ведення садівництва.

Про відмову Болюх В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Братчиковій Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,35 га для ведення садівництва.

Про відмову Василинюк С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Галику П.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Головановій О. К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Грущак О.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва

Про відмову Гурелич Г.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва

Про відмову Дуб М.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8 га для ведення садівництва

Про відмову Ждек Р.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зарицькому А.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва

Про відмову Кіселичник А.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Ковалів М.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,07 га для ведення садівництва

Про відмову Колос Н.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04га для ведення садівництва

Про відмову Колосовській О.Г. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Коростенському Б.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 та для ведення садівництва.          Про відмову Костище Ю.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Пень Й.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва.

Про відмову Лецюк М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,11 га для ведення садівництва.

Про відмову Магурак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою

відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Малик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Маличкович Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Михальчишину І. А.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Михнюк Л.Ю. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва

Про відмову Оліяр О.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва

Про відмову Гончаренко М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Панів І.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову ПопадинецьЯ.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Н.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Потоцькому П.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сагало Г. Б. в наданні, дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович І.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,09 га для ведення садівництва.

Про відмову Стефанику Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6 га для ведення садівництва.

Про відмову Стецишин Ірині Володимирівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Торському З.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га для ведення садівництва.

Про відмову Федорів Т.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400 га для ведення садівництва.

Про відмову Яблонській Г.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 та для ведення садівництва.

Про відмову Янишин М.М.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодс відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва.

Про відмову Яцків І.П..в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05га для ведення садівництва.

Про відмову Тарас А.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Саган Л.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Грицишин О.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів під будівництво житлового будинку.

Про відмову Даскалюк А.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва.

Про відмову Іванцюрі 1.1, в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1716га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Доброгостів по вул. Козацькій

Про відмову Пилипів Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2825га в селі Уличне.

Про відмову Пустовій О.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щод< відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Соляру В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Шевчик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Білик Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вс. Станиля Буган 1.3.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Корсяк М.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кос М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модричі Кушнір М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган1.1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган З.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Склінар О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки УГКЦ с.Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Король М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Грицик М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Доброгостів гр.Зарічка М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.1170га в с. Модрині Іваськів А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо вілвелення земельної ділянки в с. Станиля гр. Мельник М.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів гр.Мілян М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Станиля гр. Петрівській Г.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модрині Штогрину Я.Д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Юрків З.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею в с. Орів гр. Ярмоліч Р. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Стебницькій ,27 в с. Доброгостів Гавриляк І.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. В.Великого,22 в с. Модричі Камаєвій Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська, 108 в с. Уличне Кінаш Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська.60 в с. Уличне Кравців.Й.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. І.Франка,17 в с. Уличне Стинавській О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Грушевського,27а в с. Станиля Гасяк М.В

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка, 177 с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Веселка, 15 в с. Модрині Дурибабі Б.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька.ЗО Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1170га в с. Доброгостів по вул. Стебницькій,29 Білик Б.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1019га в с. Доброгостів по вул. Грушевського,17 Васьків Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Садова,120 Гаврилів В.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,30 Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Бистрий по вул. Галицька,28 Жагаляк М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,32 Карпин В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,36 Карпин Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1821га в с. Доброгостів по вул. Шевченка Лаврик Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1162га в с.Доброгостів Кравців М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність.площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик О.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Болюк І.О. та надання земельної ділянки у власність для ведення колективного садівництва в СТ «Зелений гай».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Васьків Я.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Гаврилів Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Гарбі Я.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Добромильському В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1188га в с. Станиля Калініні О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Кирчей В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Копач М.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Корнієнко Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Мах І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 2,0 в с. Доброгостів Сенюті І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Стасику В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0300га в с. Станиля Терлецькій Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Федик В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2378га в с.Доброгостів Фендак О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Щурик Г.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горячко М.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Халахан Л.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шурин Ю.В.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модричі.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатій М.М. та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модричі.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатому Р.М.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модричі.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ригус К.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,3900 га по вул. Мазепи,32 в постійне користування ОСББ «Батьківщина 32».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. С.Бандери,26 ТзОВ «Світанок».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Доброгостів Правді М.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га по вул. Помірецькій Козінському Д.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання у власність земельної ділянки по вул. Бориславській 39а-6 площею 0,0023 га Соболь К.О.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Білик Л.М.

Про надання у власність земельної ділянки 0,0988га в с. Станиля Буган 1.3.

Про надання земельної ділянки по вул. Стебницькій,41 Ворошик Г.Т.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1076га в с. Доброгостів Гавриляк І.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1525га в с. Модрині Камаєвій Н.В.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2323га в с. Уличне Кінаш Г.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про надання у власність земельної ділянки         площею 0,2га в с.Орів Королю М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею     0,2га в            с.Орів Корсяк М.О.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в     с.Станиля Кос М.П.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1511га в с. Уличне Кравців М.Й.

Про надання у власність земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0380га в с.Модрині Кушніру М.І.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.12га в с. Орів Саган З.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 100141га в с. Орів Саган 1.1.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,12га в с. Орів Склінар О.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Грицик М.І.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1018га в с. Модричі Дурибабі Б.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с. Станиля Гасяк М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1212га в с.Уличне Стинавській О.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1900га в с. Доброгостів Зарічка М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.11705га в с.Модричі Іваськів А.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.2500га в с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.1га в с. Станиля Мельник М.Я.

Про надання у власність земельної ділянки площею 1,2566га в с. Орів Мілян М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1000га в с. Станиля Петрівській Г.Ю.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0800га в с. Модричі Штогрину А.М.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Юрків З.С.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1263га в с.Орів гр. Ярмоліч Р.М.

Про надання Парафії Української Греко-Католицької Церкви села Уличне Дрогобицького району Львівської області земельної ділянки площею 0,2428 га в постійне користування.

Про надання земельної ділянки площею 0,5 га по вул.Карпатській в користування на умовах оренди ТзОВ «ВК ІНТЕГРАЛ».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0020 га по вул.Суховоля ТзОВ «Преса «Високий замок».

Про укладання на новий термін договору оренди землі площею 0,004 по вул. Суховоля ТзОВ «Нотіс - 2006».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Стебницькій ,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Карпатській ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул. Бориславській 39а-6 Соболь К.О.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0150 га по вул. Шевченка, 32-А Гантцше Галині Степанівні.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,1650 га по вул.Бориславська,37 КП «Трускавецьжитло».

Про продаж земельної ділянки площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0016га на вул. Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Шевченка,30 з кадастровим номером 4611500000:01:010:0048.

Про припинення права оренди земельної ділянки по вул.Бориславській з кадастровим номером 4611500000:03:002:0032.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Довженка.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,1094 га на майдані Кобзаря,5 Носовій В.В.

Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.

Доповідає: Плахтій О.П. — начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Питання тарифу на водопостачання та виходу Трускавецького водоканалу з кризи депутати розглянуть на комісії 15 січня

 15.01.2021 року о 14.00 годині   скликається засідання постійної   комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту,будівництва, інженерних комунікацій та екології.

 На розгляд комісії   виноситься   питання:

  1. Розгляд структури тарифу на водопостачання та водовідведення.
  2. Стратегія виходу підприємства з кризи.

12 січня – засідання виконкому

Порядок денний № 2 чергового засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції на 12 січня 2021 року, о 10.00 год.

 Про погодження змін до річного плану та встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТОВ «Трускавецький водоканал».

 Доповідає: В. Марченко – генеральний директор ТОВ «Трускавецький водоканал».

 Про визначення комунального підприємства "Парк Курортний" для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

 Доповідає: Л. Кіндракевич – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності виконкому.

 Про погодження встановлення дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» по вул. Бориславська, 2.

 Доповідає: C. Максимич – начальник управління ЖКГіБ.

 Про організацію та проведення ярмарку «Чотири сезони» у м. Трускавці.

 Про участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівській області у 2021 році

 Доповідає: Н. Скибак – начальник управління розвитку міста.

 Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян на 2021 рік.

 Доповідає: В. Ільницька – начальник управління праці та соціального захисту населення.

 Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах м. Трускавця на 2021 рік.

 Доповідає: М. Роман - директор Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

 Про призначення уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

 Доповідає: О. Савченко – начальник юридичного відділу.

 Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу

 Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири

 Доповідає: Л. Дребот – начальник служби у справах дітей.

 Інформація про розпорядження міського голови, видані в період з 15.12.2020 р. по 12.01.2021 р.

 Доповідає:А. Кульчинський - міський голова.

30 грудня працюватиме бюджетна комісія

30.12.2020 року о 10.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна .

На розгляд комісії виносяться питання:

  1. Про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік .

Доповідає: Федоричак М.М. - нач. фінансового управління.

  1. Про затвердження міської цільової програми підтримки КП "Редакція міського радіомовлення" на 2021 рік.

Доповідає: Поливка Л.Л. - директор-головний редактор КП «Редакція міського радіомовлення».

Про розподіл активів Модрицької сільської ради, переданих до сфери управління виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про розподіл активів Уличненської сільської ради,переданих до сфери управління виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про розподіл активів Доброгостівської сільської ради, переданих до сфери управління виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про розподіл активів Орівської сільської ради, переданих до сфери управління виконавчих органів Трускавецької міської ради

Про розподіл активів Станильської сільської ради, переданих до сфери управління виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про затвердження Передавального акту Станильської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

ро затвердження Передавального акту Модрицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Про затвердження Передавального акту Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Про затвердження Передавального акту Уличненської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Про затвердження Передавального акту Орівської сільської ради Сколівського району Львівської області.

Про розгляд заяви відділу освіти щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Грушевського в с.Станиля.

Про розгляд заяви КНП «Трускавецька міська лікарня» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Грушевського в с.Станиля.

Про розгляд заяви відділу культури щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Грушевського в с.Станиля.

Про розгляд заяви Львівської дирекції АТ «Укрпошта» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Шевченка, 415 в с. Орів.

Про розгляд заяви Львівської дирекції АТ «Укрпошта» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Центральній,136 в с.Уличне.

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок