previous arrow
next arrow
Slider

Анонси

22 січня у Трускавці великий Різдвяний концерт присвятять Дню Соборності

 Відділ культури Трускавця запрошує на великий концерт «Єднаймося соборно в коляді», який відбудеться 22 січня в ПК ім. Т. Г. Шевченка.

 У концерті беруть участь фіналісти фестивалю «Нова радість стала» та відомий квартет «Tenors bel’ canto».

 Початок о 15:00. Вхід вільний!

Запрошуємо на коляду з Заслуженою академічною капелою України "Трембіта"

«Яскрава Країна у Трускавці» запрошує на гала-концерт

 Сьогодні, 10 січня, у Трускавці розпочалися конкурсні прослуховування ХІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава Країна в Трускавці». Учасники змагаються в вокальному та хореографічному жанрах. Прослуховування проходять в Палаці культури ім. Шевченка та ГКК «Карпати».

 Оголошення 9 січня Днем трауру в Україні внесло свої корективи у програму фестивалю. Так, запланований на 9 січня Різдвяний концерт знайомств в «Карпатах» перенесено на 10 січня, а молодіжну дискотеку для учасників – на суботу, 11 січня.

 Як і було заплановано, головна подія «Яскравої країни у Трускавці-2020» - урочистий Гала-концерт – пройде в неділю, 12 січня, о 14.00 в Палаці культури імені Т. Шевченка. У програмі – виступи учасників фестивалю та членів журі – співаків, народних і заслужених артистів України, а також нагородження переможців фестивалю. Вхід – вільний. Запрошуємо!

 Фестиваль організовує ГО «Яскрава країна» (керівник Ольга Обласова). У Трускавці «Яскрава країна» проходить за підтримки Трускавецької міської ради, міського голови Андрія Кульчинського, секретаря міської ради Наталії Пономаренко, а також ряду меценатів та партнерів.

Трускавець прийматиме Міжнародні змагання з ушу «UKR-WEST 2020»

 У Трускавецькому ДЮСШ «Спортовець» 20, 21 та 22 січня проходитимуть Міжнародні змагання з ушу. Про це повідомила Оксана Сотрихіна, президент федерації ушу Львівської області.

 У змаганнях візьмуть участь, приблизно, 300 учасників з України та з-за кордону: Греції, Молдови, Польщі, Грузії. За словами пані Оксани до Трускавця повинні були приїхати спортсмени з Ірану, але відмовились в останній момент, очевидно, у зв’язку з нещодавніми подіями. Вік учасників від 9 до 60 років. Обов’язкові категорії у яких змагатимуться спортсмени: Чанкван, Даошу, Цзяншу, Цяньшу, Гуньшу, Нанкуан, Нандао, Наньгун, Тайцзицюан, Тайцзяцзян.

 Організатори змагань з ушу «UKR-WEST 2020» Федерація ушу Львівської області, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та за підтримки Трускавецької міської ради.

 До слова, ушу – вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв та не є Олімпійським видом спорту. Він включає як повноконтактні поєдинки (саньшоу), так і хореографічні показові виступи спортсменів (таолу).

 Форми таолу подібні до гімнастики та включають послідовності рухів та маневри з бойових мистецтв. Виступи учасників оцінюють шляхом надавання очок за певними правилами. Форми включають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки, – певні набори яких змінюються у змаганнях для підкреслення сильних сторін певного спортсмена. Показові формальні вправи мають часові обмеження від 1 хвилини 20 секунд для деяких зовнішніх стилів до більш ніж п’яти хвилин для внутрішніх стилів. Сучасні учасники змагань з ушу все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами та стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти) з метою ускладнення та більшої показовості їх формальних вправ. 

9 січня стартують Всеукраїнський фестиваль «Яскрава країна у Трускавці» та обласний фестиваль зимового фольклору «Нова радість стала»

 Завтра, 9 січня, у Трускавці розпочнеться Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава Країна в Трускавці – 2020». Публікуємо програму фестивалю.

 9 січня, четвер, день відкриття фестивалю

 16.00. Церемонія відкриття фестивалю в Народному домі м. Трускавець за участі учасників та представників від складу журі. Вітальне слово міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

20.00. Благодійний концерт відкриття фестивалю в ГКК «Карпати»

10 січня, п’ятниця, перший конкурсний день

/хореографія – в ПК ім. Шевченка, вокал – в ГКК «Карпати»/

Хореографія

13.00 – 15.00. Репетиції, проба сцени для учасників I конкурсного блоку

15.30-18.00 – конкурсний блок

Вокал

9.00 – 10.30. Репетиції, проба звуку для учасників І конкурсного блоку.

10.30-14.00. І конкурсний блок

20.00. Вечір знайомств. Дискотека для учасників фестивалю.

11 січня, субота, другий конкурсний день

Вокал (ГКК «Карпати»)

9.00 – 10.45. Репетиції, проба звуку для учасників ІІ конкурсного блоку.

11.00-14.00. ІІ конкурсний блок.

14.00-15.00. Перерва на обід для журі, репетиції для учасників ІІІ блоку.

15.00-17.00. ІІІ конкурсний блок.

У вільний від конкурсу час – екскурсійна програма і відпочинок.

СГК «Дніпро-Бескид»

11.00 – 12.30. Для хореографічних колективів майстер-клас від члена журі Кирила Головкіна. Тема: основи хіп-хопу, базові рухи, ізоляція, грув.

12 січня, неділя, день гала-концерту та закриття фестивалю

11.00. Методична нарада членів журі і керівників вокальних колективів (конференц-зала Трускавецької міської ради).

14.00-16.00. Гала-концерт і нагородження учасників фестивалю.

Окрім Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Яскрава країна у Трускавці» паралельно в місті-курорті проходитиме обласний фестиваль зимового фольклору «Нова радість стала». Відкриття – у четвер, 9 січня, о 12.00 (головна сцена), 13.00 (центральний бювет), 14.00 (курортний парк). ІІ етап та закриття – у неділю, 12 січня, о 12.00 (центральний бювет), 13.00 (біля головної ялинки на центральній площі), 15.00 (в санаторіях Трускавця).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок