Анонси

Увага! Завтра у Трускавці не буде газу!

 Як інформує Дрогобицьке відділення ПАТ «Львівгаз», у зв’язку з виконанням робіт по ліквідації витоку газу на газопроводі середнього тиску Ду-300 мм, Ду-100 мм завтра, 4 серпня, з 07.00 до 17.00 буде припинено газопостачання для 7625 абонентів та 65 організацій м. Трускавця.

 Під час зупинки газопостачання Дрогобицьким відділенням проводитимуться роботи з ліквідації витоку газу на газопроводі середнього тиску в місцях встановлення тимчасового бандажу.

Оголошення про тимчасове припинення водопостачання на вул. Мазепи та прилеглих до неї

 У зв'язку з аварією на водопроводі dy 200 мм на вул. І, Мазепи з 09.00 29 липня 2020 року тимчасово буде відсутнє водопостачання на вулицях І. Мазепи, Довженка, Стефаника, Л. Українки. Про це інформує ТОВ «Трускавецький водоканал».

 Водопостачання буде відновлено після закінчення ремонтних робіт. Водоканал просить вибачення за тимчасові незручності.

Наступного вівторка у Трускавці буде припинено газопостачання

 Як повідомив сьогодні, 28 липня, на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді заступник міського голови Олексій Балицький, на наступний вівторок (4 серпня) планується припинення подачі газопостачання на ціле місто. Причина – ремонтні роботи на газопроводах середнього тиску у Трускавці та Станилі. Про години припинення газопостачання буде повідомлено додатково.

Суб`єктів підприємництва запрошують на вебінар

 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена 10 серпня 2020 року о 11.00 год. проводитиме вебінар на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах» з метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб.

 Теми вебінару:

- рада бізнес-омбудсмена (РБО) – принципи її роботи та команда;

- огляд найбільш яскравих кейсів РБО;

- поради про те, як подати скаргу до РБО;

- короткий огляд законопроєкту № 3607 «Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні».

 Крім того, на учасників чекає сесія питань та відповідей.

 Приєднатись до участі у вебінарі можливо заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/nG6aHLndjrZa9UB57

 У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією можна звертатися в департамент економічної політики Львівської ОДА за тел.: (032) 261-27-13/299-92-79 та на електронні скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цієї неділі вболіваємо за дівчат-волейболісток!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок