Анонси

27 вересня - спільне засідання комісій: бюджетної та з питань ЖКГ

27 вересня  2017 року о 13.00 годині скликається спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів,розвитку курорту, підприємництва,комунальної власності та майна й з  питань  житло-комунального   господарства, транспорту ,будівництва, інженерних комунікацій, екології На розгляд  комісій виносяться питання :

Про  затвердження переліку  об’єктів, які будуть фінансуватись  за Програмою  співфінансування  поточних  ремонтів багатоквартирних житлових   будинків в   м.Трускавці  в 2017 році. Про затвердження міської цільової  програми, Комплексна екологічна  програма  на 2018-2020 р.р.

Трускавецький водоканал повідомляє - 26 вересня у місті буде призупинене водопостачання

У вівторок, 26 вересня з 10:00 до 16:00 у Трускавці в цілому місті не буде води. Як повідомили у Трускавецькому водоканалі водопостачання буде призупинене у зв’язку з заміною головного лічильника в с. Доброгостів. 

Ми різні, але нас єднають подорожі! Афіша святкування Міжнародного Дня туризму у Трускавці.

  Міжнародний День туризму в Трускавці святкуватимуть під гаслом "Ми різні, але нас єднають подорожі"!

  Трускавчан, відпочивальників, туристів та мандрівників чекають цікаві дводенні атракції: концерти, майстер-класи, знайомство з кухнею та культурою різних народностей: азербайджанців,  білорусів, болгарів, вірменів, греків, євреїв, поляків та ромів, презентація документальної стрічки про історію курорту та фотоальбому зі світлинами Трускавця.

  Святкуймо Міжнародний День туризму разом!

Водоканал повідомляє!

20 вересня з 9:00 до 18:00 години у центральній частині міста будеприпинено водопостачання, у звязку з підключенням нового водопроводу.

На Львівщині вакцинуватимуть диких м'ясоїдних тварин

   З 18 вересня по 10 жовтня 2017 року на території Львівської області у 20-ти районах буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Мета вакцинації – створення буферної зони для захисту території Європейського Союзу – повідомляє Держпродспоживслужба у Львівській області.

   Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тис. км.кв. Для проведення даного заходу виділено 432,5 тис. доз вакцини антирабічної «Броваріс V-RG». Дану вакцину розповсюджуватимуть з літка.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський