29 березня о 10:00 розпочинає роботу сесія

Перелік питань, які пропонується розглянути на 40 – й сесії міської ради

 

1.Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Трускавця за 2017 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2018 рік.

 

Доповідає: Заверюха М.Р. – начальник планово-економічного відділу.

2.Про затвердження міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України в

м. Дрогобичі на 2018 рік.

3.Про затвердження міської цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України, участь військово-зобов’язаних у навчальних (соціальних) зборах на 2018 рік.

Доповідає: Солян Ю.М. – завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи.

4.Про розгляд заяви громадської організації «Державницька ініціатива Яроша» щодо надання в оренду приміщення та встановлення орендної плати.

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

5.Про внесення змін до рішення міської ради №29 від 09.12.2015 р. «Про затвердження регламенту Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання».

6.Про обрання голів постійних комісій Трускавецької міської ради.

Доповідає: Грабовський С.М. – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ.

 1. Про делегування функцій замовника з виконання робіт по об’єкту:

«Реконструкція мереж водопостачання по вул. Стебницькій (від житлового будинку № 84 до житлового будинку №96) в м.Трускавець Львівської області.

Доповідає: Максимич С.В. – начальник Управління житлово-комунального господарства і будівництва

 1. 8.   З е м е л ь н і   п и т а н н я :
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0308 га по вул. Помірецька,66 у власність Чоловській Г.В.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1200 га по вул. Помірецька,66 у власність Чоловській Г.В.
 4. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Болюк М.С. по вул. Данилишиних, 34/2, площею 0,0536 га
 5. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Коту Я.М. по вул. Л.Українки, площею 0,1245 га
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,4784 га по вул. Бориславська,36 в постійне користування ОСББ «Файні газди»  
 7. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Бойко Г.І. по вул.Мазепи, площею 0,0063 га
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0561 га по вул. Мазепи,21 в користування на умовах оренди Заранській Марії Андріївні.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул.Бориславській у власність Обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Флоріан»
 10. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3981    

   га по вул.Карпатській ТзОВ «Інфратон».

10.Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТзОВ «РОЗВІЛЬ» по вул. Стебницька,58 площею 0,0854 га.

 1. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ляхоцькому Р.М.      
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення      

   земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.

 1. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Стебницька для продажу права оренди на земельних торгах

14.Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту  земельної ділянки по вул. Шевченка для продажу її на  земельних торгах.

 1. Про відмову в наданні дозволу   на виготовлення документацій із землеустрою Оксаніченко О.Р.
 2. Про відмову в наданні дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 3. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Івасюка,9 площею 0,1266 га Лозі М.М. 
 4. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Мазепи Андріїшин Ю.І.
 5. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Шевченка,14 ТзОВ «НТД-Україна».

20.Про поновлення  договору оренди землі по вул. Дрогобицька, 35а ПАТ «Концерн   Галнафтогаз».

 1. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Івасюка,9 Лозі М.М.
 2. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Воробкевича Гречішкіній В.Л.
 3. Про припинення права користування земельною ділянкою по вул. Воробкевича ТзОВ фірма «Траверс».
 4. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля ТзОВ «Преса-«Високий

Замок»

 1. Про поновлення  договору оренди землі по вул. С. Крушельницької МПП    

«Галпроект»

 1. Про поновлення  договорів оренди землі по вул. Данилишиних ПФ «Галицький

двір».

               Керуюча справами                                         О. Петранич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *