“Кібербезпека. Захисти свій бізнес!” – запрошуємо на Форум 16 жовтня

 16 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ключова подія в сфері кіберзахисту – ІІ міжнародний форум. Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори форуму – Торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 Форум є головною подією Місячника кібербезпеки в Україні та має на меті обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки.

 Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США,Німеччини та Ізраїлю. Детальніша інформація про Форум міститься на сайті: https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті Форуму.

 В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка “Кібербезпека” за участю державних і приватних компаній, які представляють свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *