Пройде «Перший Гірський Кубок Карпат» зі скандинавської ходьби

 27 жовтня (неділя) відбудеться «Перший Гірський Кубок Карпат» зі скандинавської ходьби. Змагання відбуватимуться на гірськолижному комплексі «Буковиця» (м. Борислав), за 2 км від Трускавця. У змаганнях можуть брати участь дорослі і діти (пільгова реєстрація), а також люди з обмеженими можливостями (пільгова реєстрація).

 Дистанції змагань – 2,5 км (діти та категорія людей з обмеженими можливостями); 5,2 км; 10,4 км по чудовій гірській місцевості. Змагання обслуговуватимуть сертифіковані судді Української Федерації скандинавської ходьби. Для популяризації скандинавської ходьби пройде «Флешмоб 1,25 км – Живи великими кроками!» (безкоштовно).

 Організатори змагань: ВГО «Українська Федерація скандинавської ходьби», ГК «Буковиця», ГО «Спорт для всіх», Клуб «Карпатія», «Школа оздоровчої скандинавської ходьби». Захід проходить за підтримки Трускавецької міської ради.

 З Трускавця до місця проведення змагань будуть організовані автобуси (від міської ради). Початок змагань о 10.00.

 Реєстрація та подробиці на сайті https://runstyle.net/events/carpathians-nordic-walking-cup-2019/?fbclid=IwAR1PKRGg98Zt2h9oq2v0JDAvKNO3x0uWJdFNjc-einRMc1XkuT7QWJtLadA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *