У четвер, 25 жовтня скликається позачергова сесія. Перелік питань:

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається сорок шоста позачергова сесія міської ради сьомого демократичного скликання 25 жовтня 2018 року в залі засідань.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 46 позачерговій сесії

  1. Про делегування представників до Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради.

 

  1. Про підготовку та подання клопотання щодо оголошення природної території м. Трускавця курортною територію державного значення.

Доповідає: Скибак Н.І. – начальник управління розвитку міста.

 

  1. 3. Про передачу стадіону та спортивного майданчика по вул. Довженка з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс комунального підприємства «Парк Курортний»
  2. Про розгляд заяви ОСББ «Едельвейс-70» щодо продовження договору оренди
  3. Про створення комунального підприємства «Трускавецьвода».

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності. 

  1. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вулиці Бориславській для продажу права оренди на земельних торгах.
  2. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вулиці Роксолани для продажу права оренди на земельних торгах
  3. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вулиці Котляревського для продажу права оренди на земельних торгах
  4. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вулиці Роксолани для продажу права оренди на земельних торгах

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.