У Трускавці 21 – 22 лютого проходитиме Східноєвропейський форум гостиності та курортології

 Наближається важлива подія для Трускавця та всіх хто займається розвитком курортів. Східноєвропейський форум гостиності та курортології вже вдруге збирає на одній локації однодумців туристичної індустрії Карпатського регіону Східної Європи.

 Східноєвропейський форум гостиності та курортології відвідають представники самоврядування міст-курортів, керівники і власники готельно-ресторанної сфери, реабілітаційних і оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. До участі долучаться представники бізнесу, влади, дипломатичного та депутатського корпусів цих країн, окремі міністри урядів, керівники аеропортів та туристичних компаній.

 Головною метою Східноєвропейського форуму гостинності та курортології у Трускавці є показати інвестиційну привабливістьтуристично-рекреаційного Карпатського регіону Європи. Засновник ГО “Міжнародний центр європейська інтеграція України”, організаційні партнери: Львівська обласна державна адміністрація та Трускавецька міська рада. 

 Захід пройде в готелі «Міротель Resort & SPA» 21 та 22 лютого. У перший день гості та учасники Форуму візьмуть участь у пленарних засіданнях, де обговорять важливі для курортології теми. Зокрема: «Розвиток Карпатського регіону Європи. Туризм, інфраструктура та кордони», «Екологія в Карпатах і її вплив на сучасний стан мінеральних і термальних джерел та інших курортних ресурсів», «Перспективи розвитку туризму і рекреації в містах Карпатського регіону».

 Також, в рамках Форуму підписуватимуть Протокол про наміри щодо створення Асоціації міст Карпатського регіону Європи за участі мерів та Угоду про співпрацю і партнерство між містами-курортами українським Трускавцем та італійським Кьянчіано Терме.

 На завершення першого дня Форуму відбудеться вручення престижної відзнаки «Кришталевий Лотос». Відзнака вручається людям, закладам, заходам, які сприяють розвитку сфери гостинності та курортології регіону.

 Другий день Східноєвропейського форуму гостиності та курортології проходитиме в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна. Тут обговорюватимуть «Сучасні медичні та реабілітаційні методики лікування та оздоровлення на курортах Європейських Карпат».

 Зазначимо, що для участі у Форумі необхідно пройти реєстрацію, оскільки кількість учасників обмежена. Зареєструватись можна за посиланням. На сторінці Форуму ви можете знайти більше інформації про подію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.