Без дріб’язку

 Національний банк України вилучив з готівкового обігу монети номіналами 1, 2 та 5 копійок. Постанова вступила в дію з 01 жовтня 2019 року. Про це повідомляють у депертаменті внутрішньої та інформаційної політики ОДА з посиланням на Національний банк України.

 Водночас упродовж наступних трьох років громадяни зможуть обміняти монети дрібних номіналів без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам:

  • в усіх відділеннях українських банків – упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2020 року включно;
  • у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль) – упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2022 року включно.

 Також з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок. Залишатимуться в обігу монети номіналами 10, 25 та 50 копійок.

 Про деталі можна дізнатись на сайті https://bank.gov.ua/news/all/monetami-1-2-ta-5-kopiyok-ne-mojna-rozrahovuvatisya-z-1-jovtnya-2019-roku 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *