Депутати підтримали рішення, яке дозволить проведення конкурсу з визначення приватного партнера для створення Центру малоінвазивної хірургії у Трускавці

 На сесії Трускавецької міської ради депутати прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці».

 Завдяки цьому розробники проекту, який нещодавно представили у міській раді в рамках Програми державно-приватного партнерства та співпраці з експертами «U – LEAD з Європою» вступають в активну фазу пошуку приватного партнера.

 Очевидно, що результатом роботи із залучення приватного партнера має стати реконструкція третього поверху міської лікарні та оснащення його сучасною технікою. Це дозволить залучити більшу кількість фахівців малоінвазивної хірургії для роботи в Трускавці. Відповідно, трускавчани та гості міста отримають доступ до сучасної медицини європейського рівня.

Читайте також

Нечинний третій поверх Міської лікарні може знову запрацювати як Центр Малоінвазивної Хірургії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *