До Дня Соборності України трускавчан закликають вивісити державний прапор

 Трускавчан закликають вивісити державний прапор на будинках та спорудах органів державної влади, державних та приватних підприємств, установ і організацій на території району, на балконі, будинку у вікні з нагоди 100-ої річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 Першою на руїнах Російської імперії постала Українська Народна Республіка, пізніше, вже в листопаді 1918-го, на теренах колишньої Австро-Угорщини утворилася Західноукраїнська Народна Республіка. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі.

 Ідея соборності України стала ключовою для наступного покоління учасників українського визвольного руху у XX столітті 1920-1950 років. Українська повстанська армія боролася  за створення Української самостійної соборної держави.

 100-ліття соборності України є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель, що окуповані Крим, Донеччина та Луганщина – це Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *