Нові правила онлайн оплати за електроенергію в Трускавці

 У 2019 р. платити за електрику в Львівській області потрібно по-новому – замість обленерго постачальником послуг для населення стала компанія «Львівенергозбут». Як змінився порядок онлайн-оплати, на кого оформляти оплату звичайних рахунків і заборгованостей?

Хто приймає оплату за електроенергію в Трускавці?

З початку 2019 року, кожна обласна енергокомпанія розділилася на дві:

  • оператора-розподільника;
  • постачальника.

Раніше всі функції поєднувало АТ «Львівобленерго», але тепер за ним залишилися тільки операторсько-розподільні функції. Роль постачальника перейшла до «Львівенергозбуту» – реквізити цієї компанії тепер вказуються в платіжних квитанціях за електрику.

Що робити, якщо була переплата для обленерго? Інформація про неї не надійде до «Львівенергозбуту» автоматично. Щоб вона враховувалася, потрібно написати дві заяви в РЕМ за місцем проживання про переведення коштів на рахунок нового постачальника.

Що робити, якщо потрібно оплатити заборгованість? Якщо електрику було витрачено до початку року, одержувачем коштів за нього буде «Львівобленерго». Борги, що сформувалися з 1 січня 2019, відшкодовуються «Львівенергозбуту». Прийомом показань з лічильників продовжує займатися обленерго.

Як в Трускавці платити за електрику через інтернет?

Через платіжну систему easypay.ua можна швидко і зручно дізнатися про стан рахунку, оплатити електроенергію. Перевага платіжної системи в тому, що вся введена інформація в ній зберігається – не потрібно вводити дані заново кожного разу. А інформація про постачальника завжди актуальна – вона оновлюється автоматично, дозволяючи уникнути помилок при переказі грошей.

Щоб заплатити за електрику по Ізіпей, потрібно:

  • увійти в особистий кабінет або зареєструватися в ньому;
  • відкрити «Комунальні платежі» через «Каталог послуг»;
  • відзначити місто «Трускавець» і постачальника «Львівенергозбут»;
  • в розділі «Підрозділ» вказати номер з квитанції;
  • ознайомитися зі станом рахунку і ввести суму переказу;
  • вибрати спосіб оплати, натиснути «Підтвердити».

Переказати гроші можна з української банківської карти, вказавши її номер, терміни дії і номер CVV, а також електронних гаманців і мобільних номерів Kyivstar, Life. На зарахування коштів піде від 3 хвилин до 3 робочих днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.