Правники консультували мешканців селища Меденичі з земельних питань

9 лютого фахівці відділів «Трускавецьке бюро правової допомоги» та «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль та Петро Габрівський провели спільний виїзний прийом громадян в смт. Меденичі Догобицького району. До консультацій громадян долучились селищний голова смт. Меденичі Володимир Шулака, спеціаліст –землевпорядник  селищної ради Марія Гайдук та юрист  селищної ради Катерина Раделицька.

Під час прийому громадян мешканці селища Меденичі отримали юридичні консультації з таких питань: порядок реєстрації права власності на земельну ділянку; норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, у тому числі для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель; особливості надання земельних ділянок в оренду; встановлення земельних сервітутів; проблемні питання оформлення спадщини за законом та за заповітом та інші.

Крім того, Петро Габрівський провів інформаційну сесію для працівників Меденицької селищної ради на тему: «Стандарти якості надання громадянам безоплатної первинної правової допомоги», зокрема, звернув увагу на особливості законодавчого регулювання надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування, основні принципи та цінності, на яких ґрунтується надання такої правової допомоги, а також строки її надання.

Галина Кітраль розповіла присутнім про основні умови та порядок добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зокрема, наголосила про послідовність формування та визначення меж територій спроможних територіальних громад.

Принагідно нагадуємо читачам, що Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розширив свою діяльність. На Дрогобиччині працюють три бюро правової допомоги, працівники  яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та забезпечують доступ до вторинної правової допомоги (адвоката) визначеним категоріям осіб відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Крім того у бюро правової допомоги відвідувачі зможуть скористатися  послугою – доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Бюро знаходяться за адресою: м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *