Про зупинення дії рішення Трускавецької міської ради № 1161 від 20.12.2018р. «Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0162 га по вул. О.Довбуша Арнаутову А.Б.»

УКРАЇНА 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від   27 грудня 2018р.               № 500-р

                                   

Про зупинення дії рішення Трускавецької

міської ради № 1161 від 20.12.2018р. «Про

дозвіл на виготовлення експертної

грошової оцінки земельної ділянки

площею 0,0162 га по вул. О.Довбуша

Арнаутову А.Б.»

 

20    грудня     2018 року Трускавецькою  міською радою прийнято рішення

№ 1161 «Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0162 га по вул. О.Довбуша Арнаутову А.Б.», яке суперечить вимогам пункту «а» частини 2 статті 128 Земельного кодексу України.

    У відповідності до пункту «а» частини 2 статті 128 земельного кодексу України громадяни та юридичні особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок у власність, подають заяву (клопотання) до відповідного органу виконавчої влади або сільської, селищної, міської ради чи державного органу приватизації. У заяві (клопотанні) зазначаються місце розташування земельної ділянки, її цільове призначення, розміри та площа, а також згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

До заяви (клопотання) додаються:

а) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою (у разі його наявності), та документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на цій земельній ділянці (у разі наявності на земельній ділянці будівель, споруд);

б) копія установчих документів для юридичної особи, а для громадянина – копія документа, що посвідчує особу.

Арнаутовим А.Б. до заяви про викуп земельної ділянки не долучено документ що посвідчуює право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на цій земельній ділянці. В замін документа , що посвідчує право власності на нерухоме майно розташоване на земельній ділянці , яка перебуває в його користуванні на умовах оренди та яку він бажає викупити, Арнаутовим А.Б. надано витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва (№138615882 від 21.09.2018р.) та копію Декларації про готовність об’єкта до експлуатації    виданої Інспекцією ДАБК у Львівській області.

Тобто документ що посвідчує право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на земельній ділянці ,яку заявник бажає викупити до заяви не додано.

Неподання заявником, документів, необхідних для прийняття рішення щодо продажу такої земельної ділянки згідно пункту «а» частини 5 статті 128 Земельного кодексу України є підставою відмови продажу земельної ділянки.

            Враховуючи викладене, керуючись пунктом 8 частини 4 статті 42, частиною 15 статті 46, п.4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Зупинити дію рішення Трускавецької міської ради № 1161 від 20 грудня 2018року «Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0162 га по вул. О.Довбуша Арнаутову А.Б.» .
  2. 2. Скликати позачергову сесію Трускавецької міської ради 29.12.2018 року для розгляду питання про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0162 га по вул. О.Довбуша Арнаутову А.Б .
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *