Школярів запрошують до участі в конкурсі «Життя без сміття 2019»

 Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації організовує конкурс «Життя без сміття 2019», присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, який відзначають 15 листопада.

 Основними завданнями Конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питаннях поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів; творчі змагання, можливість застосування креативність і винахідливість; встановлення зворотного зв’язку з молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі та пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді.

 Учасники Конкурсу повинні подати малюнки, плакати, презентації та віодеороботи, присвячені темі зменшення побутових відходів, правильного їх сортування у домашніх умовах , вторинній переробці сировини. 

 Конкурс проводиться на добровільних засадах з 01.11.2019 до 30.11.2019 і є відкритим для учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснює  департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *