Трускавчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

 20 лютого в Трускавці приспустили прапори. У час жалоби – День вшанування Героїв Небесної Сотні – трускавчани зібрались на площі біля церкви Св. Миколая, аби помолитись за душі загиблих та попросити миру для нашої України.

 Учасники віче згадали про події 2014 року, разом заглянули в минуле. Спогади були різні, але вони змусили кожного замилитись над сьогоденням та жертвами, які склав український народ заради гідного життя.

 До Дня Героїв Небесної Сотні в ПК ім. Т. Г. Шевченка відбувся концерт-реквієм «З Майдану в небо….». Працівники Народного дому підготували програму, яка до сліз розчулила усіх хто був в залі.

 «Сьогодні і надалі маємо жити та працювати так, щоб в кінці шляху, коли, можливо, зустрінемо Героїв Небесної Сотні нам не було соромно поглянути їм у вічі…», звернувся до трускавчан Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

 Як зазначив Леонід Федевич, майданівець, учасник АТО, керівник ГО “Меч Арея”, цей День нікому не дався легко і сьогодні, як п’ять років тому, ще чути запах паленого, ще чути постріли, ще чути плач. Але тепер в серцях більшості не залишилось і крихти сумніву, що Україна єдина наша рідна земля, яку маємо любити та боронити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *