Трускавець вшанував Лесю Українку

 В день народження видатної української поетеси Лесі Українки у Трускавці відбулося ряд заходів.

 До URBAN-бібліотеки м.Трускавця завітали вихованці дитячого садочка “Сонечко” (групи “Краплинка” та “Казочка”, вихователі Лепак Галина, Галан Ганна та Жигайло Галина). Присутні говорили про творчість Лесі Українки, читали, розбирали та обговорювали її казку “Три метелики”. Дітки декламували вивчені напам’ять віршики поетеси. А потім зробили розминку, вправу на дружбу, уважність та координацію рухів з паличками. Було трішки складно, але із завданням всі справились дуже добре. Ну і звісно всі заходились дуже завзято читати.

 Захід з вшанування поетеси пройшов і в дитячій бібліотеці міста – тут декламували вірші Лесі Українки. Захід «Слово Лесі і слово про Лесю» підготували діти – учасники гуртка художнього слова дитячого сектору Народного дому (керівник Георгіна Янів) та вихованці дитячої установи «Дзвіночок». Діти разом з матерями, бабусею на пару читали поезію Лесі. Душевно, по-родинному затишно сприйняли глядачі читців і разом з ними читали відомі вірші. Тому, якщо маленькі українці так щиро вірять в те, що писала поетеса, Україна буде завжди, і Леся Українка вічно буде жити в наших серцях.

 А у відділенні денного перебування Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) фахівці з соціальної роботи підготували літературну годину «Хотіла б я піснею стати». Пенсіонери міста Софія Гоцуляк та Анатолій Медведєв розповіли про цікаві факти з життя генія української літератури – Лариси Косач (справжні ім`я та прізвище Лесі Українки). Бажаючі з задоволенням переглянули книжкову виставку та прочитали улюблені вірші поетеси: «Стояла я і слухала весну», «Давня весна», «Конвалія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *