Трускавецьких підприємців консультували щодо дотримання трудового законодавства

 Сьогодні в залі засідань міської ради відбувся семінар-зустріч щодо легалізації зарплат, дотримання трудового законодавства.

 Проводили консультації заступник начальника Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Олег Кручай, начальник Трускавецького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Каніна, заступник начальника Головного управління Державного управління праці Львівської області Андрій Материцький та начальник відділу Головного управління Державного управління праці Львівської області Любов Лєсна, а також інспектор праці Трускавецької міської ради Микола Стефанків.

 Слід зазначити, що цікавість підприємців до питань дотримання законів про працю явно збільшився, оскільки охочі приєднатись до семінару в залі не знаходили вільного місця. Окрім важливих обов’язків роботодавців: платити легальні зарплати своїм працівникам, дотримуватись Законів, правильно рахувати стаж представники Державних органів нагадали про їхні права. Зокрема про те, що в Україні почастішали випадки шахрайських перевірок з накладанням штрафів. Як зазначила Любов Лєсна, начальник відділу Головного управління Державного управління праці Львівської області, на сьогодні, в державі встановлені величезні штрафи за нелегальних працівників. Оскільки люди часто панікують під час перевірок, цим почали користатись шахраї, які видають себе за інспекторів і вимагають негайної оплати штрафів. 

Так, підприємцям розповіли, що усі прізвища інспекторів та номери їхніх посвідчень можна знайти на офіційному сайті Держпраці. Знаючи цю інформацію роботодавець зможе одразу дізнатись що це інспектор, що його перевіряє реально вповноважений представник органу Держпраці, а не шахрай. Так само можна перглянути дати планових перевірок, які проводитимуться в області.

Слід зазначити, що завдяки системній роботі Державної служби з питань праці, комісії з питань легалізаці зарплат, яка працює при міській раді в Трускавці значно збільшилась кількість легальних працівників про це свідчить ріст ЄСВ, а також в місті збільшився й рівень зарплати. За останніми даними фіскальної служби за останні місяці зарплата в Трускавці зросла майже на 1000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *