У Трускавці шестеро воїнів АТО отримали квартири

 Шестеро воїнів-трускавчан – учасників Антитерористичної операції (АТО) та Операції Об`єднаних Сил (ООС) – отримали квартири. Згідно з рішенням сьогоднішнього виконкому (16 жовтня) з квартирного обліку знято двох з них – Романа Буртового та Ігоря Цибульського. Питання на виконкомі доповідала начальниця управління комунальної власності ТМР Ольга Сегер.

 Як повідомив під час засідання виконавчого комітету міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, будівництво багатоквартирного будинку для воїнів АТО на вул. Довбуша у Трускавці ще триває. Воно проводиться силами житлово-будівельного кооперативу. Але завдяки добрій волі інвестора вже знайдено можливість достроково забезпечити деяких захисників України житлом. Прикметно, що зроблено це до Дня Захисника України.

 Директор житлово-будівельного кооперативу Тарас Луців у коментарі зазначив, що всього в кооперативі є 28 членів, з них 7 звернулися з заявами, що вже потребують покращення житлових умов. І 6 з них вже отримали квартири у новобудові неподалік міської лікарні (на вулиці Скоропадського). Це воїни АТО Роман Буртовий, Юрій Конченко, Андрій Андрійців, Юрій Шевчук, Ігор Цибульський та Василь Савчак. Сьомий воїн-АТОвець Роман Гарасим`як перебуває в процесі отримання квартири.

 Будинок для воїнів АТО на вул. Довбуша, котрий зводиться силами житлово-будівельного кооперативу, планується здати в експлуатацію у 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *