Для учасників та ветеранів АТО (ООС) проводять робочі консультації в соціальних центрах Трускавця

 Впродовж жовтня відбулись робочі зустрічі з учасниками та вереранами АТО (ООС) щодо актуальних питань соціального захисту. Консультації проводили в Мобільному соціальному офісі Трускавецького територіального центру та в Міському центрі соціальних служб. Участь у робочих нарадах з військовими взяли: секретар міської ради Наталія Пономаренко, начальник Управління праці та соціального захисту населення Віра Ільницька, завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці соціального захисту населення Наталія Мельник, директор терцентру Олена Пилат, Оксана Костишин, директор МЦСДМ .

 В рамках зустрічей військовим розповіли про монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг; можливості санаторно-курортного лікування соціальної та професійної адаптації учасників АТО (ООС) психологічної реабілітації; про грошові виплати з державного, обласного та міського бюджетів.

 У цьому місяці заплановані ще дві консультаційні зустрічі з військовими: робоча – для тих, хто, з різних причин, не потрапив за попередні, та загальна зустріч з міським головою Трускавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *