Під покровом Пресвятої Богородиці

 У день покровительки всього козацького роду Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів українці мріяли про незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

 В Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено тематичну годину до дня Захисника Вітчизни «Під покровом Пресвятої Богородиці!».

 Запаливши свічку пам’яті, схиливши голови у хвилині мовчання вшанували борців за волю і кращу долю України та героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, які є взірцем служіння українській нації для сучасної молоді.

 Директор терцентру Олена Пилат привітала присутніх та запросила на заходи, які пройдуть у м. Трускавці до Дня захисника Вітчизни.

 Прикрасою заходу став виступ ансамблю «Золотий вік». Прозвучали пісні «Наш прапор», «Ішов козак потайком», «Сини України».

 По закінченню заходу було продемонстровано кіноролик «Не твоя війна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.